Кращі танцювальні шоу на Євробачення 2011

Tags :

14 травня вся Європа спостерігала за фіналом головного пісенного конкурсу.

У 56 за рахунком конкурс, що пройшов у Дюссельдорфі здивував результатами: помилилися в прогнозах критики, фахівці і фанати конкурсу і букмекерські контори. Перемогу на Євробачення-2011 отримав дует Ell & Nikki (Азербайджан) з композицією «Running Scared».

Знизу представлена ??трійка найяскравіших танцювальних постановок на пісенному конкурсі «Євробачення 2011»:

1 місце - Estonia
Яскравою і бешкетний сімнадцятирічної Getter Jaani часто не вдавалося потрапляти в ноти своєї пісні, але її підтанцьовка була досить динамічною, що дуже тішила глядача.

2 місце - Russia
Акцент на танцювальну складову оформили представники Росії. У принципі сам номер демонстрував нестримні танці, тільки трохи приправлені якимись «родзинками», такими як світні кросівки і світяться екрани, які перебували на спинах танцюристів.

3 місце - Ireland
А ось дуету близнят з Ірландії «Lipstick» не потрібна була ніяка підтанцьовка. Так як вони самі показали себе в дуже яскравому світлі. Оригінально рухалися. Власне, за зачісками і танцями співаків уже дуже давно стежить вся молодь Ірландії.

Будемо чекати наступного конкурсу Євробачення в 2012 році, який пройде в Баку і будемо сподіватися, що нас чекає багато цікавих пісень, шоу і, природно, танців.