Краса і неповторність національних танців

Tags :

У країні здійснюється вагома робота щодо подальшого змістовного збагачення національної музики і танцю, доведення цих видів мистецтва, які є невід'ємною частиною національних цінностей з усіма їх красою і чарівністю до підростаючого покоління.

Відбувся Андижанська обласний етап організованого в зв'язку з цим огляду-конкурсу «Краса і неповторність національних танців», пише сайт http://uawork.com/. У ньому взяла участь обдарована молодь, яка перемогла у попередніх етапах конкурсу. Згідно з правилами учасники продемонстрували свою майстерність у виконанні національних танців.

За підсумками конкурсу серед юнаків у номінації виконання масових і сольних танців перемогла команда Пахтаабадского району, серед дівчат - команда міста Андижана.

- За допомогою своїх наставників намагаюся ретельно опанувати секрети виконання національних танців, - каже Манзура Ісоміддінова з Андижана. - Мої старання дали свій результат. Я стала переможницею в номінації виконання сольного танцю і отримала направлення в республіканський етап. Дуже вдячна главі держави за створені широкі можливості, турботу і увагу, а також нашим добрим і вимогливим наставникам.