Конкурс молодих артистів балету пройде в Сочі в жовтні

Tags :

Третій міжнародний конкурс Юрія Григоровича "Молодий балет світу", покликаний підтримувати молодих артистів, пройде в сочинському Зимовому театрі з 21 по 28 жовтня, повідомляє в понеділок сайт міськадміністрації.

"Конкурс проводиться з метою надання допомоги молодим артистам балету в зростанні професійної майстерності, встановлення творчих і дружніх контактів серед танцівників різних країн світу, а також у професійному обміні досвідом, популяризації мистецтва класичного танцю і подальшому розвитку мистецтва балету", - наголошується в повідомленні.

Гала-концерт лауреатів буде влаштовано 29 жовтня в Краснодарському музичному театрі.

Взяти участь у хореографічних змаганнях зможуть танцівники і танцівниці двох вікових груп: молодшої - до 19 років, і старшої - від 19 до 26 років. Відбір пройде в три тури, обов'язкова програма включає в себе класичний, характерний і джазовий танець.

Брати участь у конкурсі запрошені студенти російських і зарубіжних хореографічних училищ, а також члени багатьох театральних труп і балетних компаній. Всього планується не більше 60 конкурсантів.

У ході конкурсу його учасники зможуть відвідувати майстер-класи провідних педагогів країни.

Конкурси "Молодий балет світу" проходили в Сочі в 2006 і 2008 роках. Їм передував фестиваль Юрія Григоровича "Молодий балет Росії" (Краснодар, 2003) та однойменний Перший Всеросійський конкурс артистів балету та хореографів (Краснодар, 2004).