Кавказьку молодь попросять не танцювати на вулицях

Tags :

З республік молодь приїжджає, наприклад, в Ставропольський край відпочити і намагається свої традиції продемонструвати, не дуже рахуючись із думкою оточуючих, а тут інші уявлення про правила на відпочинку, що породжує конфлікти.

Апарат повпреда президента в Північно-Кавказькому федеральному окрузі рекомендував головам суб'єктів розробити правила поведінки для молоді за межами своїх республік, повідомив заступник повноважного представника президента в окрузі Володимир Швецов, пише NR2

«З республік молодь приїжджає, наприклад, в Ставропольський край відпочити і намагається свої традиції продемонструвати, не дуже рахуючись із думкою оточуючих, а тут інші уявлення про правила поведінки на відпочинку, що породжує конфлікти. Тобто вони не порушують закон, але порушують норми поведінки », - пояснив Швецов.

За його словами, «нервують» місцеве населення, в тому числі, національні танці на вулиці.

«Це приблизно те ж саме, що, якщо ми візьмемо дівчат у коротких спідницях і підемо по Грозному, ми тут же почуємо зауваження, що тут так не прийнято», - навів приклад Швецов. «Треба поважати один одного», - додав він.

«Наскільки знаю, зараз П'ятигорськ розробляє правила моральної поведінки. І ми розмовляли з кожним з президентів і запропонували розробити такі норми, щоб злагоджено діяти в цьому напрямі », - сказав Швецов. На його думку, поширюватися ці правила можуть серед молоді в навчальних закладах.

Як відзначає кореспондент «НР», необхідність у такому «кодексі» виникла після почастішали конфліктів «кавказців» з «некавказцамі» на півдні Росії. Найгучнішим скандалом останніх днів став інцидент у дитячому таборі «Дон» в Краснодарському краї. За свідченням місцевих жителів, з самого початку табірної зміни «діти» з Чечні вели себе зухвало, розмовляли з дорослими на «ти», задирали краснодарських хлопців, приставали до дівчат. Все це надзвичайно обурювало місцевих, і в остаточному підсумку стало одним із приводів для збройного конфлікту.