Еволюція танцю від Джадсон Лейплі

Tags :

Джадсон Лейпли

Багато хто чув про феноменальний успіх в мережі Інтернет юного канадського співака Джастіна Біберах. Буквально за кілька годин його кліп «Baby» побив усі мислимі і немислимі рекорди за кількістю переглядів. А до цього моменту рекордсменом вважався талановитий танцюрист Джадсон Лейплі зі своєю «Еволюція танцю».

Чудовий  танцюрист, а за сумісництвом ще і комік, Джадсон Лейплі знає практично все про сучасний танці, а також про його історію. І в один прекрасний момент він вирішив поділитися своїми широкими знаннями з глядачем. Так у квітні 2006 року з'явився на світ ролик "Evolution of Dance" (Еволюція танцю), за лічені дні став найпопулярнішим і викачувати файли на YouTube.

Шість хвилин чистого танцю Відеоролік «Еволюція танцю» триває рівно шість хвилин і вже став класикою мережевого танцювального відео. У ролику Джадсон танцює різними способами під 32 різних пісні. На відео представлені всі найпопулярніші танцювальні стилі, починаючи з 30-х років 20 століття і закінчуючи сучасними танцями. Тільки на YouTube кліп набрав більше 100 мільйонів переглядів.

«Еволюція танцю». Продовження

Незабаром Лейплі розродився новим шедевром - продовженням «Еволюції танцю». У другій частині глядачі можуть побачити ще більше різних танців, які були супутниками людства на протязі його історії. За кількістю переглядів і глядацький інтерес друге відео мало чим поступається першому. Чи міг Джадсон уявити, що його унікальне відео протримається лідером YouTube без малого чотири роки, поки не поступиться дорогу майже однофамільцеві Дейплі Джастіну Бібер. Будемо сподіватися, що «Еволюція танцю-2» не останнє творіння Лейплі, і він порадує глядача новими цікавими роликами на танцювальну тематику.