Go-Go Dance - запали будь танцпол!

Tags :

Танцювальний світ заворожує нас і переносить в інший простір, де владою є досконалість.

Сучасне танцювальне мистецтво вимагає гнучкості та стрімкості, натхнення і розкутості, вміння володіти власним тілом. Цікаві та притягують погляд руху - іспанські, східні, стрімкі і динамічні - танці, вони завжди заманюють.

Можна довгий час спостерігати за чудовими візерунками, які передають нам танцюристи. Але тим особистостям, які мріють хоч раз дізнатися досконалість танцювального мистецтва слід відправлятися в школу танців. Змінюється музика, разом з танцювальними рухами, на зміну старим стилям їм приходять модні, сучасні танцювальні напрями, пише http://www.lechenie-bez-posrednikov.ru/. Студія танців допомагає отримати навички стрип-пластики. Завдяки цьому тіло стає досконалішим. Мета школи танців - щоб клієнт отримав розкутість, відкритість для спілкування в танці.

Школи танців допомагають кожному бажаючому досягти досконалої фігури. Ще величезний плюс полягає в тому, що після занять у школі з'являється можливість демонструвати свої танцювальні здібності в місцях, призначених для клубних танців. Зараз в танці стрімко розвивається і набирає популярності напрям Go-Go Dance. Головне завдання цього танцю - це вміти технічно виконувати рухи абсолютно під яку музику. Go-Go популярне в нічних клубах, презентаціях, вечірках. Це, швидше за все, не набір завчених рухів, а імпровізація, здатність відчувати ритм танцю, стиль музики.

Навчання танцю Go-Go полягає в тому, щоб досягти правильного положення всіх частин тіла в танці, відтворювати руху по заданій траєкторії з правильною швидкістю. Головна умова для гарного танцю Go-Go - це правильна технічна постановка рухів. На проведених заняттях цього танцю виробляють автоматизм рухів, щоб було легше танцювати. Рухи в танцюриста повинні йти самі, щоб не замислюватися про майбутнє русі колін або ліктів. Завдання занять полягає у вивченні певних рухів і комбінації їх під різну музику.

Особлива увага спрямована на стиль і якість Go-Go Dance. Опрацьовується багато особливостей танцю, щоб рухи були пластичними і красивими: ефект прискорення і уповільнення, пластичність усього тіла, плавний перехід рухів з одного стилю танцю в інший. Так само дуже важливе значення в Go-Go танці мають емоції, яким і навчають у школі танцю.

Вміння відчувати ритм будь-якої музики, дає можливість розраховувати на власний, ексклюзивний і єдиний стиль, а так само можливість відчувати себе впевненою в будь-якому клубі, на будь-якому танцполі.