Girl Hip-Hop - ультрамодно і цікаво

Tags :

Сучасний Girl Hip-Hop - це поняття досить поширене серед хоперів, а все тому, що цей рух трохи відійшло від загально представлених суджень і уявлень поняття хіп-хопу так такого, за що внесло якісь нові фарби у вже звичний всім танець.

На сьогоднішній день Girl Hip-Hop увібрав в себе такіетанцевальние напрямки як: клубний танець, базовий хіп-хоп, арабська і єгипетський танці, африканський у вигляді афроджаза. І всі ці стилі зуміли гармонійно сплестися в один букет під назвою Girl Hip-Hop і подарувати себе прекрасній половині суспільства - милим дівчатам, які з великою насолодою взяли цей цінний подарунок і з превеликим задоволенням показують його своїй публіці.

Заворожлива пластику, жіночні, яскраві, звабливі руху-все це нове танцювальний напрямок Girl Hip-Hop.

І щоб більше зрозуміти, що ж собою представляє новоспечений «танцювальний букет», ми з задоволенням розповімо про кожного з його складових окремо.

І так, клубний танець - це танцювальне мистецтво, яке в ідеальному виконанні можна побачити на прикладі піджеек в клубах або ж танцівниць стилю гоу-гоу. Спочатку клубний танець поєднує в собі досить велику кількість танцювальних стилів, які вже за тривалий період зуміли гармонійно між собою з'єднатися, створивши абсолютно нове танцювальний напрямок - клубний танець.

Базовий хіп-хоп - я думаю, що подання про це танці у Вас сформовано досить добре, адже неможливо забути про це енергійному, виражає волю, як у русі, так і в одязі танці.

Арабський і єгипетський танці - цей танець представляє під собою повільні, витончені і спокусливі рухи стегнами і животом, які майстерно манять і привертають погляди чоловіків. Ці танці змогли поділитися своєю жіночністю і романтизмом зі своїм новим танцювальним побратимом Girl Hip-Hop.

І останній танець, який доповнив «танцювальний букет» Girl Hip-Hop носить назву афроджаз. Афроджаз - це поєднання двох культур: безпосередність Хіп-хопу та пластику і жести Африки.


Хорошие фильтры для воды можно купить на сайте aqua-life.com.ua по выгодной цене. Там продаются только лучшие фильтры для очистки воды.