Фламенко - один з найпопулярніших танців в Російській столиці!

Tags :

Московська танцювальна група "Al Borde" у складі танцюристів і відомого московського гітариста-перкусіоніста Олександра Куїнджі, представляють на суд глядачів столиці створену ними унікальну, авторську програму у стилі фламенко і етнічний ф'южн.

Яскраві танцювальні композиції, засновані на поєднанні традиційної іспанської техніки фламенко і гармонійної музики класичної іспанської гітари. Танцювальна група "Al Borde" свій неординарний, професійний і запам'ятовується танцювальний стиль.

 

Завдяки віртуозно виконаному танцю, на виступі колективу, глядачі занурюються в чарівництво чуттєвої південній, іспанської ночі, наповнене грацією танцювальних рухів і чарівної, живою музикою, пристрасні акорди іспанської гітари та скрипки і гарячі перкусійні ритми додають адреналіну в кров і народжують бажання танцювати. Гастроілі цього колективу в березні-квітні 2011 року проходять на провідних танцювальних майданчиках Москви.

А тим часом, популярна комедійна актриса і зірка багатьох телесеріалів Нонна Гришаєва бере уроки фламенко. Танцювати фламенко вона повинна в новому мюзиклі "Zorro". Автори мюзиклу задумали цікавий експеримент.

Вони відкрили сезон танцювальних, навчальних майстер-класів для глядачів мюзиклу. Кожен день, протягом одного місяця, в антракті мюзиклу професійні танцюристи разом з групою підтримки, що складається із зірок російської естради та телебачення будуть допомагати глядачам розучувати танцювальні партії героїв мюзиклу "Zorro" і вчити їх азів фламенко.

А виконавиця головної жіночої ролі (Інес), актриса Нонна Гришаєва, так прямо і говорить: «Я багато років закохана в Іспанію і вважаю, що фламенко найкрасивішим і страстнийтанец в світі! У мюзиклі ми спробували зібрати і показати найкраще, що є в іспанській культурі. Я запрошую всіх, кому цікаво долучитися до танцювальної культури Іспанії, відвідати на наш відкритий майстер-клас! ».

У мюзиклі "Zorro", розповідається історія про благородний іспанському кабальєро. Цей мюзкл став першим заходом, який відкрив 2011 рік - названий роком Іспанії в Росії. Вистава об'єднав в собі знамениті іспанські запальні танці, музику андалузійскіх гітар, дуелі на шпагах - що їх професійними спортсменами-рапіристів і звичайно яскраві національні костюми та інші вельми приємні речі.

Нонна Гришаєва разом з другою відомою актрисою Валерією Ланської вирішила навчатися танців у іспанських танцюристів. Для участі в новому мюзиклі російським актрисам доводилося репетирувати щодня, а кожен ранок Нонна і Валерія відвідували додаткові уроки фламенко. Професійні хореографи з Іспанії відкрили актрисам таємниці техніки танцю фламенко.

Валерія Ланська зізнається, що вона з дитинства мріяла заняттями фламенко, і зараз, коли з'явилася така можливість - шалено рада цьому і не кине танцювати після закінчення мюзиклу.

«Головна складність полягає в тому, що ми тільки недавно почали вивчати фламенко. Взагалі мюзикл сам по досить складний жанр, важко поєднати танці та спів одночасно, але я думаю, у нас все вийшло, і ми зіграємо нітрохи не гірше наших американських і французьких колег по сцені », - говорить Нонна Гришаєва.

Репетиції мюзиклу проходили на чотирьох іноземних мовах. Спеціально для того щоб російські актори успішно «станцювала» з іспанцями, французами і англійцями на проекті працюють кілька перекладачів. Танцювальний мюзикл "Zorro" - одне з найцікавіших подій культурного життя Москви!


Выучить английский язык киев не проблема. Обращайтесь по адресу oxfordklass.com, где вы сможете заказать лучшие курсы.