Фітнес в постноворічний період

Tags :

І сьогодні ми обговоримо особливості національного фітнесу в постноворічний період.

Позбутися від новорічного «спадщини» нам допоможуть поради від «Леова нутрії». Після десяти днів новорічних канікул, переглядаючи фильмы онлайн не встаючи з ліжка, все це супроводжувалось низкою масштабних святкових вечерь і відвідуванням рідних, ми починаємо помічати, що улюблені джинси застібаються з працею, а тонкий Обтягуючий джемпер демонструє всі наслідки новорічного столу, які не могли не відбитися на фігурі. І якщо порушити традиції і зустріти Новий рік без рясного застілля неможливо, спробуємо інші методи.

Новий рік - відмінний привід відкрити для себе щось нове. Тому відразу після свят можна відправитися у фітнес-клуб або школу танців і почати з тих активностей, які вам найбільше до душі. Особливо ефективними і енергозатратними будуть нові види фізичного навантаження, в яких ви давно мріяли спробувати себе. Радість від улюблених занять і незвична навантаження на всі м'язові групи забезпечать подвійний витрата набраних у свята калорій!

Коли краще продовжити або почати тренуватися? Якщо протягом усього року ви тренуєтеся безперервно по 2 - 3 рази на тиждень, то не доцільно переривати тренувальний процес більш ніж на тиждень. Якщо ж перерви між низкою тренувань великі, 2-3 місяці, а регулярність не більше 1 разу на тиждень, то не має значення, коли приступати до навантажень. Проте слід розуміти, що така нерегулярність в тренуваннях не призведе до бажаних результатів. Крім того, пам'ятайте, що і в перших числах січня можна забезпечити себе активністю поза спортивних клубів: прогулянки на свіжому повітрі, танці в новорічну ніч, катання з гірки.

Який інтенсивності потрібна навантаження після новорічних канікул? Перші два тренувальних заняття після тижневого новорічного перерви слід провести в зоні середньої інтенсивності. Зробіть акцент на якості техніки виконання вправ, згадайте старі тренувальні програми. Далі на 3-4 занятті можна додати нові вправи. При розучуванні незвичних вправ всі системи організму будуть адаптуватися до нового «матеріалу», інтенсивність тренування зросте, і витрата енергії підвищиться. І найголовніше: не варто «вбивати» себе після свят у спортзалі кілька годин. Максимальна ефективність у тренуванні спостерігається протягом перших 1,5 годин, далі витрата енергії падає, тому що настає м'язова втома і втрата уваги, а, отже, продовження тренування недоцільно.

А як правильно підібрати раціон? За новорічні канікули ми втомлюємося від нескінченного процесу приготування страв, а наші підшлункова залоза і печінка працюють на межі своїх можливостей. Час влаштувати відпочинок і собі і своєму організму! Спробуйте почати перший робочий тиждень з низькокалорійною програми харчування, яка забезпечить детоксикацію організму при зниженні ваги на тлі фізичних навантажень.