Фітнес під музику: що і як танцювати, щоб худнути й бути здоровим

Tags :

Всі ми, скільки б не важили насправді, мріємо схуднути. І при цьому не особливо бажаємо морити себе голодом, виснажувати підходами і повтореннями в спортзалі, труїти диво-таблетками, що обіцяють зникнення п'яти кіло за тиждень ... Якщо ви теж мрієте про підтягнуту фігуру, але без шкоди для психіки, танцювальні види фітнесу - для вас.

Всі танці - будь то танець живота або балет, хіп-хоп або фламенко - це прекрасні фізичні вправи, які покращують координацію і гнучкість, змушують працювати абсолютно всі групи м'язів. У тому числі головну м'яз - серце. Крім того, танці змушують працювати «на межі» легкі і кровоносну систему, насичуючи киснем кожну клітинку і розганяючи обмін речовин. Якщо танцювати, не лінуючись, віддаючи всі сили, то можна скинути не один кілограм зайвої ваги.

Ах так, ще танці - це ідеальний тренажер для самовпевненості і стимулятор відмінного настрою!

Жаркий танець
Один з найпопулярніших видів танців в сьогоднішніх фітнес-клубах - «латина». Це компактна версія латиноамериканської програми бальних танців, що включає елементи сальси, меренги, румби, ча-ча, пасадобль, мамби і адаптована «для чайників».

«Латина» - танець швидкий і, поки тренер пояснює в русі всі елементи розучуємо композиції, змушує добряче пропотіти, як під палючим сонцем Аргентини чи Куби. Спалити 500 калорій за годину інтенсивної тренування - раз плюнути!

Танцпол для спортсменок
Клубні танці - фітнес, що народився в результаті змішування багатьох стилів. Рухи клубного танцю засновані на десятках сучасних технік - хіп-хопі, хаусі, R'n'B та інших. Все те ж, що в нічних клубах, мінус дим і алкоголь, плюс зручне спортивне одяг і професійний тренер.

Як і «латина» клубні танці універсальні: вони дають загальну аеробну навантаження і примушують працювати всі м'язи одночасно. І є ще одна перевага таких тренувань: через місяць-другий, коли ви вирушите в нічний розважальний заклад, ви зможете не просто тупцювати на танцполі, а здивувати своїх друзів запальним танцем.

Стриптиз проти целюліту
Пам'ятаєте фільм «Стриптиз» з Демі Мур? Так само сексуально танцювати можна навчитися вже практично в будь-якому спортивному центрі, на заняттях стрип-пластики.

Strip dance - вид аеробіки, який «запозичив» руху у професійних танцівниць: «кішечки», «хвилі», еротичні рухи стегнами ... Не факт, що поле місяці тренувань тебе візьмуть стриптиз-бар, але ось розкутості та гнучкості тренування неодмінно навчать. До того ж, це відмінна навантаження для організму, яка покращує поставу і підтягує все тіло. Щоб пророблялися і проблемні зони, зазвичай тренер додає під час розминки або після тренування звичайні вправи на прес, сідниці і вправи на розтяжку.

Все, що потрібно для занять - це шпильки, зручний одяг (наприклад, шортики, маєчка і гетри) і ... відповідний настрій.

Схід - справа тонка
І не секрет, що східні жінки, які виконують однойменні танці, мають тонкі талії. Східні танці - їх ще називають танцем живота, bellydance - розкріпачують, викликають почуття насолоди від руху. Будь-яка жінка, незалежно від її віку, зросту і статури, стає привабливою і сексуальною.


Быстрое и профессиональное создание сайтов в Казани обеспечит выход вашей фирмы на качественно новый уровень. У каждой фирмы должен быть собственная страничка в интернете.