Фестиваль танцювального стилю Go-Go пройшов в Токіо.

Tags :

Минулого тижня в столиці Японії місті Токіо відбувся конкурс "Go-Go Dance Japanes Winter 2011", метою якого було виявлення найкращих танцівниць стилю Go-Go.

Конкурс пройшов 12 лютого 2011 року. У трійку кращих танцівниць увійшли Йоко Мацукі, Кадзукі Сакурако і Адзума Санго. Дівчата відправляться до Лондона у травні цього року, щоб взяти участь у всесвітньому конкурсі на звання найкращої танцівниці Go-Go Dance. Останнім часом все більший інтерес викликає цей вид танцю, заняття танцями в стилі Go-Go Dance корисні для здоров'я фігури і приносять гарний настрій.

Танцівниці проявляють чудеса гнучкості й запально танцюють на багатьох танцмайданчиках японської столиці. Токіо - це, досить непізнаний і багато в чому не зрозумілий для європейців місто. Для більшості іноземців Токіо - це столиця якоїсь країни Х на краю Землі. Японські хмарочоси і урбаністична культура, досягнення науково технічного прогресу і новинки електроніки - це все атрибути нашого стереотипного уявлення про японців. Але це всього лише один з ликів багатогранного Токіо! Ви, можливо, здивуєтеся, коли дізнаєтеся що японська столиця - це одне з найкращих місць у світі, де можна відмінно потанцювати та повеселитися.

Якщо ви любитель нічного способу життя та клубних танців. То ви дізнаєтеся, що таке справжній драйв, побувавши в нічних танцювальних клубах Токіо! Індустрія танцювальних розваг в Японії, знаходиться на дуже високому рівні! Танцювальний конкурс "Go-Go Dance Japanes Winter 2011" пройшов у клубному центрі Токіо районі Роппонги. Це самий модний, сучасний розважальний квартал Токіо. Розважальні заклади та нічні клуби, в Роппонги, поза конкуренцією. Саме тут ви поринете в світ танців джазу, блюзу, ска, хіп-хопу, класичного диско, класичних бальних танців і танців в стилі кантрі, і соул. Публіка в Роппонги дуже респектабельна і космополітична. Японські дансинг клуби і дискотеки працюють до ранку, сім днів на тиждень.
Демократична і дружелюбна атмосфера танцювальних заходів наповнена курйозами. На деяких танцювальних заходах діють не зовсім звичні, для багатьох іноземців правила. Так можна побачити суворе попередження: «Без дами вхід заборонено!» Це правило, і японці дуже шанобливо ставляться до всіх правилами. Екзотичні та незвичні для європейця вимоги - це теж своєрідна пам'ятка країни висхідного сонця.

Роппонги - це улюблений район молоді живе в Токіо.
Раніше молоді люди збиралися в Роппонги, щоб потанцювати на вуличних тротуарах. У Токіо на вихідні перекривають багато вулиць для машин, тому танцюристам ніхто не заважає. Так танцюючи на вулиці стали популярними дві відомі японські танцювальні групи, Такеноко-дзоку і Рок-н-рол-дзоку.

Обидві групи трохи схожі, але мають свій індивідуальний стиль. Наслідувачів цих танцюристів можна побачити в деяких японських клубах і на танцювальних фестивалях.

І так, повернемося до фестивалю Go-Go Dance, на ньому можна було побачити багато людей в екстравагантному вбранні, які запалювали по повній на святкуванні після підбиття підсумків конкурсу. Так само були присутні іноземні гості. У перерві проходив показ модних колекцій японських дизайнерів, спеціально для якого були запрошені іноземні манекенниці і екзотичні виконавці реггі. Крім японок у конкурсі брали участь американські танцівниці.
Танцювальний конкурс пройшов у нічному клубі Lexington Queen. Це один з найбільш відомих і старих нічних клубів в Токіо. Жителі Токіо називають цей клуб просто Lex. У цьому клубі дуже часто виступають танцювальні знаменитості, що приїжджають в Токіо на гастролі. У якості почесних гостей на конкурсі були зірки японського телебачення, а так само голлівудський актор Леонардо Ді Капріо. Загалом, як ви розумієте, на конкурсі було багато цікавої публіки.
Роппонги - це перлина нічного життя Японії. У клубі досить часто проходять танцювальні вечірки в стилі Go-Go Dance. Танці Go-Go Dance зайняли гідну нішу в танцювальній індустрії Японії. Молодь Токіо дуже любить цей танцювальний стиль. Хочете побачити найкрасивіших дівчат Японії? Тоді приходьте в The First Bar або в Lex на танцювальні вечірки Go-Go Dance! На таких вечірках грають кращі діджеї зі всього світу. До речі, по неділях в цьому японському клубі влаштовують бразильські ночі самби - такі собі маленькі карнавали з напівоголеними танцівницями японськими самби в пір'ї. Дуже запально і барвисте видовище! А в четвер і п'ятницю для гостей влаштовують спеціальні програми, присвячені певним музичних напрямків у танцювальній музиці. Якщо вночі тут запалюють, то рано вранці проходять, так звані, ранки, на яких роздають безкоштовну каву. Часто нічні танцювальні клуби Японії стають сімейним місцем розваги. У токійському Роппонги модно і шумно, весело і безпечно, і дуже дружелюбна публіка.

Історично так склалося, що японські танцювальні стилі склалися під впливом сусіднього Китаю, і власних релігійних традицій. Знання цих фактів дозволяє нам краще зрозуміти, чому японці танцюють саме так. У Японії танці називають «ками асобі», що в перекладі означає гра богів. Народні японські танці відчувають вплив буддійської культури. Народні танцювальні традиції іноді простежуються в тій техніці, яку демонструють танцюристи сучасних танцювальних напрямів.
Так у вересні проходить фестиваль танцю Кадзе-но-Бон. Японські юнаки і дівчата одягаються у короткі кімoно і танцюють на вулицях свого рідного міста. Елегантні рухи танцюристів поєднуються з динамічним звучанням японської пісенної музики, і створюють у глядачів унікальне почуття прекрасного, яке й робить цей танець Бон одним з найцікавіших в Японії.
За традицією такі танці виконуються в нещасливий день першого вересня, коли велика ймовірність тайфунів з моря.
Традиційні японські танцювальні школи за своєю структурою нагадують пірамідуна вершині, якої стоїть майстер-хореограф. Новачки, які тільки почали процес навчання стоять біля підніжжя піраміди.

Учні досить багато платять за танцювальні уроки, на місяць плата складає приблизно десять тисяч ієн, плюс витрати на танцювальні костюми. Досить часто японські танцювальні школи влаштовують показові виступи, щоб залучити нових учасників.

У Японії, так само дуже популярні бальні танці. За статистикою, Cегодня бальними танцями займаються близько двох мільйонів японців і по всій країні знаходяться школи бальних танців. Так само дуже популярні телевізійні танцювальні шоу-конкурси.