Фестиваль східних танців "Маленький Єгипет"

Tags :

Завершився п'ятий фестиваль східних танців під назвою "Маленький Єгипет", який проходив у Владивостоці. Шоу тривало протягом трьох днів. Участь брали понад 50-ти танцівниць з різним рівнем професіоналізму.

На початку програми на сцені виступали самі юні учасниці конкурсу. Потім йшли дівчата і колективи постарше. Всі вони змагалися в номінаціях чотирьох видів - це класичний східний танець, народні танці (фольклор), шоу Bellydance і табла (танець відтворений під барабани).

За словами Галини Мусієнко, однієї з організаторів фестивалю східних танців, головною ідеєю конкурсу є обмін професійними навичками серед любителів цього напряму.

Головним гостем конкурсу східних танців «Маленький Єгипет» стала професійна танцівниця світового рівня Асмахан з самого Єгипту. За весь час перебування на сцені вона показала чотири різних танцю. Черговий її вихід на сцену супроводжував новим образом, але кожен наряд повністю розкривав і демонстрував майстерність в цьому виді танцю. Асмахан так само показала технічні здібності і провела майстер-клас для глядачів. Спустившись до залу вона запросила танцювати багатьох глядачів, через деякий час Асмахан вже танцювала на сцені з усіма бажаючими пройти «курс» від самої єгипетської танцівниці.

Федерація Примор'я східних танців займається розглядом питання про проведення глобального шоу після завершення фестивалю східних танців "Маленький Єгипет". Головною ідеєю шоу буде виступи професійних танцівниць з безлічі міст Росії і не тільки.