Фестиваль військових оркестрів відкрився в Севастополі

Tags :

Міжнародний фестиваль військових оркестрів Sevastopol Military Tattoo відкрився в суботу маршем-парадом музикантів по центральному кільцю Севастополя.

Фестиваль присвячений Дню міста і є другим, наймасштабнішим, з п'яти проектів севастопольського фестивалю «Війна і мир», що стартував місяць тому і об'єднав виставки фотографій, арт-перфоманси, польоти на повітряних кулях, кіно, концерти класичної музики.

Програма фестивалю військових оркестрів - своєрідний екскурс в історію зародження і розвитку військово-музичного мистецтва.

Глядачі Sevastopol Military Tattoo зможуть побачити, почути і оцінити різні виконавські школи, простежити європейську і радянську лінії розвитку цього мистецтва, повідомила прес-служба міської адміністрації.

У фестивалі, крім українських і російських оркестрів, беруть участь колективи з Туреччини та Німеччини.

Sevastopol Military Tattoo триватиме до 14 червня.

Слово «tattoo» походить від поняття «відбій».

Історія фестивалів військових оркестрів почалася в XVII столітті, в стані британських військ, які окупували Голландію. Щовечора командування посилало гарнізонних барабанщиків в місто, щоб повернути солдатів назад в казарми, і дати сигнал «відбій» власникам постоялих дворів, щоб ті припиняли розливати солдатам пиво. З часом вечірній прохід барабанщиків перетворився на справжню виставу.

Знаменитий фестиваль військових оркестрів - Military Tattoo - кожен серпень проходить на Еспланаді поруч з Единбурзьким замком.