Experemental - танець з експериментами

Tags :

Ви любите експерименти, якщо так? Тоді ми пропонуємо Вам трошки поекспериментувати, і не просто або де, а в танці.

На перший погляд може здатися, що експериментувати в танці це легко і не становить проблем, адже, напевно, кожен з нас вдома перед дзеркалом хоч раз намагався повілять хаотично стегнами, помотилять ніжками, що в наслідок було названо експериментом в танці. Від частини ми з Вами погодимося, то ми пропонуємо сьогодні Вам професійний експеримент в танці, який би виглядав досить естетично, і з яким було б не соромно показатися публіці - і це Experemental танець.

Новаторський танець з цікавим і сучасним назвою Experemental був створений не так вже давно професійними танцюристами, які вирішили в ньому об'єднати різні танцювальні напрямки, де в результаті вийшов навіть дуже непогане танцювальний напрямок.

Experemental танець має на увазі під собою вільне володіння прийомами різних рухів з всіляких танцювальних напрямків, де це все об'єднується у вільні варіації та поєднання рухів. Experemental танець дає можливість крім створення свого індивідуального танцю, несхожого ні на чий, також і можливість відчувати і чути музику, під яку можна створювати свій танцювальний образ, при цьому створювати якусь гру, в якій буде себе комфортно почувати танцюрист.

Experemental танець шалено ще люблять і за те, що він дозволяє вийти за рамки розумного, він не обмежує в музиці, він дає можливість розвернутися польоту фантазій на повну, не орієнтуючись на встановлені танцювальні стереотипи.

Варіації рухів у танці можуть бути абсолютно різними і несхожими один на одного. Адже всі рухи, які ми можемо побачити в Experemental танці - це все запозичені руху з інших танцювальних стилів, які гармонійно переходять з одного в інший, сплітаючи цілісну картину індивідуального танцю танцюриста, що виконує Experemental танець.

На сьогоднішній день на арені Experemental танцю можна знайти багато яскравих особистостей, як по всьому світу, так і окремо в Європі, які відмінно справляються з новоспеченим танцем. І, приміром, такі виконавці як MaxiGnom і VladShaganдать фору будь-якому і показати приклад, як треба танцювати.

Побачити ж виконання цього танцю на власні очі на сьогоднішній день можна вже в багатьох місцях, правда, це може бути не зовсім професійне виконання. Так, що якщо Ви хочете побачити, як професіонал справляється з новоспеченим стилем Experemental, заходьте в Інтернет і качайте відео з танцями Experemental, де можна буде побачити дійсно видовищні номери.


Подарите своему любимому мужчине карповые удилища shimano и сделайте ему приятно.