Electro - наелектрізуем з ним данспол

Tags :

Як Ви собі уявляєте рух струму або електрики по дротах? Якщо у Вашій голові прозвучали такі слова як хаотичність, висока швидкість, різка зміна напрямів - то можна сказати, що зокрема Ваші думки були спрямовані в правильну сторону.

Дивлячись на таке новоспечена танцювальний напрямок як Electro, швидкоплинно розумієш, що воно не дарма має спільний корінь з назвою «електрика», адже в них є багато схожого.

Танець Electroсо боку може нагадувати людини, якого б'є струмом, і він активно цьому чинить опір, де загальна картина показу в амбітних і іноді непояснених рухах танцюриста. Крім амбітних рухів, танець Electro також представлений технічно складними рухами, що супроводжуються неймовірним енергетичних викидом емоцій, які контролюються під різні ритми музики.

Основні варіації в рухах Electro це всілякі обертання руками, за рахунок чого складається враження, що всі танцюють в одному стилі. Відмінними від інших руху можуть бути у професійних виконавців Electro танцю, у яких також виходить потрапляти в ритми музики, під які танцюють танець.

Витоки ж диво танцю йдуть з Французької республіки, де танцюристи, виявляючи свої творчі здібності, змогли створити таке цікавий напрямок у танці як Electro.

Розвиток же цього танцювального стилю на території табору СНД, почалося буквально недавно, але, не дивлячись на маленький термін його існування, тямущі й талановиті танцюристи наших земель змогли його вдосконалити, розвинути і доповнити різними манерами виконання.

На сьогоднішній день серед яскравих особистостей, які змогли довести, що вони професіонали у Electro стилі, можна назвати Majestik, Ramses, Naim, Bassemі Milliard-це всі учасники команди «RK», які брали участь у змаганні «Вертіфайт» і зайняли там перше заслужене місце .

Конкурс «Вертіфайт» (англійська версія Vertifight fr.) Являє собою офіційний турнір з Electro танцю, який проводиться на своїй батьківщині (Франція) у Парижі. Організаторами даного змагання є Hagson, Youval і Steady. Оскільки даний конкурс проводиться дійсно на гідному і високому рівні, багато представників танцю Electro побажали зробити і в своїх містах такі конкурси. Основне завдання таких конкурсів нині полягає у відборі найбільш найсильніших, де танцюристи з призовими місцями вже їдуть на чемпіонат світу і на головний конкурс «Вертіфайт» виривати свою перемогу.

Відбір на чемпіонат світу в Парижі відбудеться 3 квітня 2011 року, тому у танцюристів ще буде час грунтовно підготуватися до танцювального батл.


На сайте showmarket.com.ua вы можете выбрать профессиональное звуковое оборудование по самой выгодной цене. Заходите и убедитесь в этом сами.