Донецьк став переможцем 5-го ефіру танцювального шоу «Майданс»

Tags :

Саме глобальне танцювальне шоу в Україні «Майданс» набирає обертів. Вже пройшли 4 танцювальні дуелі, в якому переможцями стали такі міста, як Харків, Одеса, Львів і Кіровоград.

Майже кожен ефір закінчується скандалом, через що канал «Інтер» організовує конкурс для вибулих команд, що дасть можливість повернутися на проект одному місту. У суботу, 16 квітня боролися за вихід у фінал Донецьк і Миколаїв. У результаті місто Миколаїв не змогло пройти в півфінал «Майданс». Хоч і 500 миколаївців здивували власними танцями членів жюрі, але донецькі вболівальники активніше вболівали за свою команду. У результаті чого за результатами голосування команда донеччан всього на 9 балів випередила своїх суперників і з результатом 119 балів проходить до півфіналу. На думку самого журі саме миколаївці були чудові в танцювальних композиціях. Тематикою першого номеру донеччан був футбол, так як місто Донецьк асоціюється з футбольною командою «Шахтар», а миколаївці продемонстрували ляльковий розвиток від початку до теперішнього часу.

1 тур: Парад міст
Місто Віктюк Кушанашвілі Мігель Волочкова Підсумок
Донецьк 4 квітня 4 Червень 1918
Миколаїв 5 травня 5 червня 1921

На сольному номері Донецьк показав протягом часу, а Миколаїв демонстрував життя в міському ритмі.

Хоч і миколаївська команда танцюристів програла Донецьку, у хлопців є ще шанс вийти у півфінал танцувального шоу «Майдан` s ».


На сайте stulya.kiev.ua можно приобрести компьютерные кресла по выгодной цене. Обращайтесь по телефону указанному на сайте.