Digits - потанцюємо руками?

Tags :

Уявіть, підходить до вас на дискотеці хлопець чи дівчина, і каже: «Потанцюємо? Тільки не ногами, а руками ». Після такого, Ви точно, що були б подолані масою емоцій, в яких переважали б подив і моторошний інтерес. Хіба не так?

Digits або Spiderman-це ті слова, які допоможуть роз'яснити всі питання, які могли виникнути у Вас в голові, будь то реальна ситуація на дискотеці.

Digits - це танець, який виконується виключно пальцями, де долоні з пальцями виконують послідовні руху під музичні ритми. Професійно виконаний танець Digits просто заворожує і не дає спокою бажанням навчитися цієї майстерності.

Під час виконання будь-якого танцю глядач мимоволі звертає увагу тільки на деякі частини тіла, і основними є кисті і стопи. Ось, саме тому творці стилю Digits вирішили зробити їх також танцюючими, і за акцент взяли руки, де результат вийшов просто сногшебательним.

Крім руху Digits, Ви також можете почути і таке як Spiderman, яке також має у своїй основі танці долонь і пальців, тільки саме виконання трохи інше і відрізняється від напрямку Digits. Саме ж напрямок Spiderman приурочують до основоположнику танцювального напрямку, де танцюють руки, і було створене воно досить дивним чином. Колись Poppin 'Pete, рідний брат Boogaloo Sam'а (засновник команди The Electric Boogaloos) вирішив поекспериментувати, створити новий стиль у танці, в якому б руки могли зробити руху дуже схожі на повзе павучка, який швидко перебирає лапками. І саме дивне, що в нього це вийшло! Після чого й пішла назва «Spiderman». За цей вдалий експеримент Poppin 'Peteсчітается одним з найяскравіших особистостей в новому танцювальному напрямку Digits.

І якщо Вас охопив інтерес, і Ви хочете дізнатися, що ж роблять ці пальці під час виконання танцю, то спробуйте послідовно зігнути всі пальці рук по черзі, тільки плавно й у швидкому темпі, і якщо у Вас вийде, то Ви базові руху Ви вже освоїли.

Але, для того щоб переконатися, що це танцювальний рух Digits дійсно варте уваги, і що виконати такі трюки може тільки професіонал, ми пропонуємо заглянути Вам в Інтернет і завантажити відео, присвячене цьому танцювального руху. І повірте, Вас воно байдужим точно не залишить!


На сайте lindero.ru продается детская посуда оптом в Москве. Там вы можете приобрести лучшую посуду от лучших производителей.