Дев'ятий Віденський Бал відбудеться у Москві!

Tags :

Зовсім скоро, 19 березня 2011 року в Москві відбудеться Вечір, на якому зустрінуться дебютанти дев'ятого сезону і друзі Московського Віденського Балу.

Перший Російський Бал в Києві пройде восени - 29 жовтня 2011 року.

Щорічно, в Москві проходить Бал називається Віденським. Цей яскравий танцювальний вечір є великою культурною подією в суспільному житті Російської столиці. Якщо вам не доводилося бувати на Віденському балу, то ми детально розповімо вам, як він відбувається і у вас складеться враження, що ви побували на цьому заході.

Дев'ятий благодійний Віденський Бал в Москві за традицією пройде в Гостинному Дворі на вулиці Іллінка. Зазвичай бал приурочений до свята Перемоги у Другій світовій війні і до дня звільнення Відня. Московський бал проходить за класичним канонам і для учасників передбачено обов'язковий дрес-код. Жінки повинні бути одягнені у вечірню сукню, а чоловіки мають вибір між смокінгом і фраком, або парадній військовій формою. Головним елементом інтер'єру стають тисячі букетів із живих червоних троянд. Бал - це не лише танці, а й обід у меню, якого входять австрійські національні страви та рідкісні австрійські вина, а також знамениті віденські дисерт та солодощі. Всі офіціанти одягнені в костюми Австро-Угорської імперії вісімнадцятого століття.

За що прийшла з минулого століття традиції, бал відкриває вальс дебютантів їх приблизно сто двадцять пар. Всі дівчата у віці від 17 до 23 років, одягнені в білі сукні і юнаки одягнені в чорні фраки. Церемонія відкривається головним танцмейстером балу, постановка вальсу дебютантів здійснюється хореографом. Дебютанти входять в зал під традиційний полонез і танцюють його за стандартною бальною схемою. Відкривають бал пари завжди є професійними танцюристами, що абсолютно необхідно для правильного і чіткого ритму полонезу та першого показового виступу у вальсі. З цієї ж причини професійні пари присутній і в середині колон. Після полонезу їх перший вальс передує урочисте відкриття танців для всіх.

У церемонії відкриття зазвичай беруть участь заступники мера Москви і офіційні представники мерії австрійської столиці Відня, оскільки бал проходить під австрійським патронатом.

На балу присутні близько двох тисяч гостей з Росії, Австрії, ФРН, США та інших країн. Танцювальний вечір продовжує традиційний концерт зірок опери та балету, в супроводі московського симфонічного оркестру та джазового оркестру з австрійської столиці. На балу обов'язково виступають з показовими танцями чемпіони Росії та світу з бальних танців. Гроші, зібрані організаційним комітетом під час Бала йдуть на благодійні потреби та допомога дітям. На Віденському балу до ранку танцюють вальс і польку, фокстрот і танго, ча-ча-ча, джайв, самба і навіть рок-н-рол та інші танці.

Батьківщина вальсу - австрійське місто Відень, це місто до цього дня зберіг титул світової столиці балів. У сезон балів у Відні щорічно проходить більше двохсот подібних танцювальних бальних вечорів. Головним і відомий бал Австрії і, мабуть, всієї Європи проводиться у віденській Опері. Віденські бали також періодично організовують в Празі і Нью-Йорку, Римі і Токіо.

Рівно десять годин вечора бал в Москві починається, коли симфонічний оркестр виконує знамениту польку Штрауса "Donner аnd Blitz". Гості займають свої місця, а ведучі оголосили про початок балу. Кульмінація церемонії відкриття - це, перший танець дебютантів, коли дівчата в сліпучо білих, бальних сукнях та хлопці у чорних фраках ширяють на танцювальному паркеті під звуки вальсу або полонезу. А потім розпорядник балу вимовляє свою заповітну фразу, яку чекають багато гостей: "Alles Walzer" - "вальсують всі!" - Це запрошення всіх гостей приєднатися до танцюючих.

Танцювальна програма Віденського балу, яка триває всю ніч, відрізняється насиченістю і різноманітністю. Обов'язково виконується танок під звуки вальсу Й. Штрауса «На прекрасному блакитному Дунаї».

У різні роки дебютантами і танцюристами балу ставали чемпіонка світу з гімнастка Аліна Кабаєва, срібний медаліст Олімпіади Ірина Чащина, співачка Алсу, чемпіонка світу зі спортивних бальних танців Катерина Ваганова, відома тенісистка Олена Дементьєва, чемпіонка світу з плавання з Марія Громова, «Міс Росія 2005 року »Олександра Іванівська і« Міс Росія 2003року »Вікторія Лопирьова. Програмою Віденського Балу, відбором дебютантів і запрошенням почесних гостей займається Бальний Комітет.