Де в Смоленську навчитися танцювати

Tags :

Танець - це рух, танець - це енергія, танець - це пристрасть. І якщо хочеться чогось нового, якщо хочеться додати фарби пристрасті в сіре життя - варто записатися на танці. До того ж енергійні заняття додадуть пластичність рухів і допоможуть з стрункістю фігури! Бажання навчитися танцювати і керівництво хорошого тренера досить-таки швидко дадуть свої результати.

Гармонія рухів танцю і музики
У Смоленську сьогодні існує більше десятка шкіл, які можуть запропонувати вам від класичного вальсу до східного танцю живота. У підлітків найбільший інтерес викликають тектонік, R "n" B, хіп-хоп, у молоді старші - латина (сальса, вальс, танго), стрип-пластика.
А якщо це ще осягається в танцювальній студії, то результати будуть представлені на звітному концерті: тоді у всій красі можна оцінити майстерність рухів в гармонії з музикою, і доповнюють образ екзотичні костюми. На одному з таких смоленських звітних концертів у ДК «Профспілок» мені побувати кілька разів. Руху здаються легко і невимушено, хоча за цим ховаються довгі тренування. За виступами різних танцювальних студій Смоленська мені здалося, що найбільше любителів східного танцю.
Блискучі і повітряні східні костюми, пояси з нашитими бубонцями і монетками в достатку бувають представлені на звітних концертах. Фламенко підкорює не тільки відточеністю рухів і грацією, але і костюмами. Для жінок це довга сукня з воланами і хвилями, нагадує чимось циганський стиль, для чоловіків - чорні брюки, широкий пояс і біла сорочка з широкими рукавами. Ритмічне биття в долоні, часом з використанням кастаньєт, вторить музиці. У танцюристів величезне поле для творчості, для імпровізації. Більш вишукано виглядає аргентинське танго, яке засноване на імпровізованому веденні партнера.

Музика налаштовує на потрібний ритм!
Кожен вибирає танець, що підходить його темпераменту, характеру. Тренер танців Юлія Брусилова закохана в латиноамериканські танці та хіп-хоп, весь час присвячує улюбленому заняттю: «Танець - це життя! - З щасливою посмішкою каже Юля. - Це вміння передати глядачам почуття, емоції, які переповнюють тебе! І головне - це музика, яка нас заводить і налаштовує на потрібний ритм! ». Тим, хто тільки починає осягати ази танцювального мистецтва, Юля радить трудитися і тільки працювати! І за певного бажання та майстерності тренера, який дасть танцюристу правильний напрямок, можна незабаром отримати очікуваний результат.
І якщо виникло бажання, то можна випробувати себе «перевіркою танцем». З другої декади вересня в смоленських танцювальних студіях почнеться набір груп, де можна буде пізнати красу таких танців, як латина (самбо, ча-ча-ча, румба, джайв, вальс, танго), хіп-хоп, стрип-пластика, фламенко, тектонік, рагга, східний танець. Головне, вибрати танець, який підходить саме вам.

Перевірено на собі
З якою легкістю і красою крутиться Вальсуюча пара, або ж похитує стегнами східна танцівниця. Зізнатися чесно, у мене навіть склалося хибне враження, що це легко. Тому пропозиція подруги відвідати студію східного танцю мене не насторожило. Одягнута в спортивні треники з витягнутими колінами і футболку, в бузкових шкарпетках ступаю на спеціальні мати, якими встелена зал. Дзеркала на всю стіну здалися мені трохи кривими: вони явно робили відображення приплюснутим. Контингент бажаючих навчитися східній пластиці був різноплановим: від худорлявих студенток до дебелих дам пенсійного віку. Ніщо не віщувало розминки, але ось вона нагрянула: в центрі залу перед нами виявилася наша тренер Наталія, у вільних шароварах спортивного крою і топі. І почалося: пощади не було нікому. Усього трьох хвилин виявилося достатньо, щоб відчути себе дерев'яним Буратіно. Потім перейшли до елементів східних танців. Відрепетирували рух рук - начебто є для людини з інтелектом; із зусиллями далися руху для ніг, повороти для всього корпусу тіла. Окинувши нас поглядом, пролунав вирок: «А тепер всі три руху поєднуємо». Найсмішніше було спостерігати за своїм відображенням у дзеркалі - і начебто повторюєш те, що робить тренер, а результат - нова «зросійщені» варіація східного танцю, мало схожого на першоджерело. Плюс ввечері всі до однієї м'язи вели зі мною «ниючий бесіду». Постійні тренування - то єдині ліки, яке допоможе осягнути майстерність танцю.
Якщо хочете похизуватись легкістю і витонченістю рухів - налаштовуйтесь на роботу над собою, регулярну і перший час важку. Хоча й відносно довго чекати результати не змусять себе: знайомі вже через півтора місяця занять в студії танцю здивували нас витонченим весільним вальсом.