Desert Crossings презентація нового танцювального шоу в Лондоні.

Tags :

Танцюристи на презентації нового танцювального шоу в Лондоні.

Британські танцюристи мають прекрасний досвід створення модних танцювальних напрямів і тенденцій, пише сайт последние новости. Вони є одними з законодавців моди в Європі, та мабуть, і в світі. Нові танцюристи і молоді хореографи намагаються проявити себе і створюють авангардні танцювальні постановки. Одну з таких постановок пропонуємо вашій увазі - це оригінальний танцювальний шоу спектакль «Desert Crossings» або «Перетин Пустелі», в якому зайнято танцюристи африканської діаспори. У цьому последнемпроізведеніі, південноафриканського балетмейстера Григорій Маком зайнято п'ять танцюристів, виконавців різного танцювального напрямку.

Етнічним фоном вистави служать пейзажі та історії, що відбуваються у двох контрастують місцях: південному дорсетської узбережжі і пустелі на узбережжі Намібії. Скала Юрського періоду в пустелі Намібії надихнула хореографа Г. Макому міркувати про історію та географію, і долях мірa в танці. «Desert Crossings» або «Перетин Пустелі» позитивно сприйнята критиками і можливо стане одним з найталановитіших дебютів цього сезону. Танцюристи, за допомогою вистави, хочуть донести до глядачів інформацію про те, як актуальні проблеми пам'яті, розвитку та духовної спадщини людських поколінь. У танцювальному виставі використовується музика композитора Стіва Маршала.

Південноафриканський балетмейстер і новатор Григорій маком, досліджує в танці етапи людського розвитку, декорації - це природні пейзажі, протягом вистави вони постійно змінюються. П'ять танцюристів за допомогою танцю представляють різні форми життя: риба, птиця, чоловік і жінка, дух і плоть, такі персонажі цього хитромудрого вистави.

«Desert Crossings» або «Перетин Пустелі» мовою танцю говорить про те, що існує прямий зв'язок між нашою культурною спадщиною та природними оточуючими нас умовами. Так в Південній Африкою знайдені багаті культурні шари минулих цивілізацій і скам'янілості, які знаходяться під захистом ЮНЕСКО і є культурною спадщиною людства.

«Desert Crossings» або «Перетин Пустелі» - це один з кращих зразків «хореографії чорних» техніка танцюристів справді вражає. Наступний показ вистави відбудеться 24-25 лютого 2011 року.

Стиль танцювального вистави: Сучасний танець.

Вартість квитків від п'яти до вісімнадцяти євро.

Наступний показ відбудеться у Dancin 'Оксфорд.