Давай, з Гоу-гоу (Go-Go) запалюй!

Tags :

Танцювати вільно і легко, не замислюватися про стиль, жити ритмом і музикою і рухатися цілком під свій настрій можуть багато, але справжні професіонали в цій справі - Гоу-гоу (Go-Go) танцюристи, вони ж Pj. Навколишнє середовище цих дивовижних створінь - танцпол, будь-то в VIP-клубі, на модній вечірці або який-небудь презентації.

Вони танцюють попарно, рухаючись синхронно і енергійно, або поодинці, горді і стильні, виробляючи різні па. Гоу-гоу (Go-Go) це справжнє мистецтво танцювальної імпровізації під динамічну і драйвову клубну музику. Одні відносять Pj-dance до танців еротичного спрямування, але без оголення тіла танцюриста. Інші вважають, що вони являють собою якийсь симбіоз різних, але зібраних воєдино напрямків, найбільш актуальних і неодмінно клубних.
Вміння рухатись, першокласно і технічно, відчувати ритм і стиль лежить в основі танців Гоу-гоу (Go-Go), ну і, звичайно ж, здатність імпровізувати. Пластичність і динамічність рухів pj, їх сексуальність і привабливість завжди зачаровують глядачів.
Pj-dance з'явилися на світ завдяки розкутого і волелюбному руху хіпі. Спочатку 60-х в одному відомому нью-йоркському нічному клубі серед відвідувачок увійшло в моду забиратися на столи і танцювати на них твіст. Цих відчайдушних леді в топіках та чобітках на низьких підборах, танцюючих Гоу-гоу (Go-Go), називали клаббершамі, а їх взуття звалася gogo boots. А ось в голлівудській дискотеці «Whisky-A-Go-Go», першої в Америці, до стелі підвішували клітини - у них під звуки музики хіппі і R'n'B танцювали спокусливі дівчата, одягнені в короткі спідниці. Це нововведення настільки сподобалося господарям барів, що вони почали запрошувати танцівниць для залучення в свої заклади побільше чоловіків. А в одному з клубів Сан-Франциско «Кондор» танцювала найвідоміша у світі виконавиця Гоу-гоу (Go-Go) Керол Дода. Вперше вона вийшла на сцену топлес в червні 1964-го, і на довгі 22 роки став незамінною.
Тоді ж go-go бари з'явилися і на Сході, в Токіо. Щоправда, це були стриптиз-бари і заклади з сумнівною репутацією. Багато go-go клубів відкрилося в Сайгоні під час В'єтнамської війни, коли танцюючі на столах дівчата розважали американських військових. У середині 1980-х популярними стали танцюристи Перформанс. Їх запрошували виступати в нічні клуби, на спеціальні вечірки, фестивалі, рейв-дискотеки і навіть циркові вистави. Танцюристи Перформанс одягалися в яскраві костюми, зі світлими паличками або іграшковим лазерним зброєю. Для Гоу-гоу (Go-Go) шоу вони використовували не тільки вогняні палиці та різні музичні інструменти, але навіть тварин, найчастіше змій. Пам'ятайте Сальму Хайєк у фільмі «Від заходу до світанку», де вона виступала з пітоном у ролі танцівниці Перформанс?
Pj в нічних клубах часто працюють разом з DJ, створюючи позитивну і запальну атмосферу. Існує певна програма навчання танцям Гоу-гоу (Go-Go). Під час занять учні та учениці вивчають танці різних стилів, конкретні рухи і освоюють уміння поєднувати їх під музику будь-якого характеру. Велике значення надається стилю, якості і здібності красиво і пластично рухатися, ефективно сповільнюватися і прискорюватися, а ще плавно переходити від одного стилю до іншого і працювати з емоціями, простором і глядачами. Не обійдеться тут і без фізичних навантажень, уроків пластичності і вправ на розтяжку.
Зараз pj до дрібниць продумують свої Гоу-гоу (Go-Go) виступи, так що тепер цей танок цілком можна вважати справжнім мистецтвом. Деякі зірки навіть привносять в Pj-dance руху з художньої гімнастики. Дізнайтеся, що таке go-go танці на власному досвіді, і вас чекає запаморочливий успіх на будь-якій вечірці!


Шукаєте автобазар де можна купити автомобіль за вигідною ціною? Звертайтесь за адресою avtobazar.lviv.ua.