Далекосхідний фестиваль східного танцю "Маленький Єгипет" відкрився у Владивостоці

Tags :

Далекосхідний регіональний фестиваль східного танцю "Маленький Єгипет", в якому беруть участь більше 50 професіоналів і любителів, в п'ятницю відкрився у Владивостоці, повідомляє кореспондент РІА Новини.

Щорічний захід проходить у місті в п'ятий раз. Програма розпочалася з конкурсу юних учасників форуму. Діти і початківці танцівниці змагаються в чотирьох номінаціях: класичний східний танець, шоу-Bellydance, народні танці (фольклор) і табла - танець під барабани.

Географія учасників форуму включає в себе майже всі регіони Далекого Сходу, пише сайт венеция москва. Також широкі і вікові межі конкурсу: його учасниками стали танцівниці від п'яти до 50 років.

Як повідомила РІА Новини один з організаторів фестивалю Галина Мусієнко, конкурс створений Приморської федерацією східного танцю. Як і в попередні роки, він буде йти три дні і включатиме майстер-класи знаменитостей світового беллідансу, конкурс серед початківців танцівниць, любителів та професіоналів Далекого Сходу, а також гала-концерт за участю зірок і переможців.

"У цьому році на наш фестиваль зібралися десятки колективів і соло-танцівниць. Основною метою конкурсу є обмін досвідом та встановлення творчих контактів між професіоналами й аматорами східних танців. Крім того, подібні заходи допомагають побачити професіоналам початківців зірочок", - сказала співрозмовниця агентства.

За її словами, почесним гостем фестивалю в цьому році стала єгипетська танцівниця, зірка світового беллідансу Асмахан. У своїх яскравих шоу вона використовує незвичайні реквізити та циркові елементи. Побачити її виступу глядачі зможуть у суботу на гала-концерті.

"Також Асмахан за нашою традицією у неділю проведе кілька майстер-класів для аматорів і професіоналів східних танців і, в частотності, беллідансу", - зазначила співрозмовниця.

Вона додала, що за підсумками фестивалю "Маленький Єгипет" Приморська федерація східного танцю планує створити шоу-програму високого рівня за участю професійних танцівниць з різних міст Росії та зарубіжжя.