Contemporary - танець фантазії і пристрасті

Tags :

Танець, в якому закладена глибока філософська думка і неймовірні фізичні можливості людини - і це те все Contemporary.

Танець Contemporary змінює не тільки можливості людського тіла, але і його внутрішній світ у тому числі. Напевно, тому він став настільки любимо великою публікою.

Contemporary танець вважається досить молодим напрямком серед танцювальних стилів, тому апогею свого розвитку він поки ще не досяг. Цей стиль, можна назвати нішею в хореографії, яка ще не заповнена до кінця своїми хореографічними формами і мовами.

Contemporary танецсоздавался не з одного танцювального напрямку, де за основу взялися західні і східні мотиви. Західна сторона представилася джаз-модерном і класичним танцем, а східна - йогою, тай цзи цюань, цигун мистецтвом.

Танцювальне напрямок Contemporary направлено на розвиток тіла танцівника, де воно виступає у вигляді інструменту, яке виточує і формує індивідуальний хореографічний лексикон людини. І засобом для створення свого хореографічного прояви в танці Contemporary частіше за все є синтез, розвиток, актуалізація різних танцювальних стилів та технік. Оскільки даний стиль створений на основі східного мистецтва управління своїм тілом, то в танці дана риса також присутня. Тому в основі розвитку стилю також закладено принцип взаємодії танцю з постійно формується філософією руху, заснованої на знаннях про можливості людського тіла.

Contemporary танець не дивлячись на свою «молодість», вже має в своєму запасі деякі відмінні моменти, які чітко виділяють його із загальної маси танцювальних напрямів. Contemporary - це постійна зміна напружених і натягнутих м'язів з різким розслабленням і скиданням, він різкий і в той же час плавний, він поєднує в собі підйоми і падіння, різкі зупинки на прямих ногах з балансуванням і координацією тіла, він суперечливий і емоційний. При виконанні танцю Contemporary необхідно також стежити за диханням, так як сам танець поєднує в собі рухи, які тяжіють до підлоги, але в той же час вони підкреслюють виразність і легкість руху, і правильне дихання для цього є не замінимим чинником.

Для ідеального і красивого виконання танцю Contemporary необхідно мати хорошу розтяжку і пластику, де при цьому зростання і комплекція танцюриста не має ніякого значення.

Для виконання танцю, найчастіше, вибирають вільне і легкий одяг, яка б не заважала руху танцюриста. Танцюється танець в основному босоніж, що в свою чергу також не обмежує руху і дає розкрити танцюристу по повній.

Варіації танцю Contemporary можуть бути різними, починаючи від самих трюкових і закінчуючи звичайною ходою. Це можуть бути всілякі стрибки і різкі падіння, це повітряні і наземні шпагати, це легке сальто або колесо, це перекати тіла за статтю та інші неймовірні і немислимі варіації рухів людського тіла.
Серед яскравих представників Contemporary напрямку в світі можна назвати Роніт Зівс Ізраїлю, якщо ж брати українських представників стилю контемпорарі, то на сьогоднішній момент досить відомими вважаються Костянтин Томільченко і Тетяна Денисова. Ці танцюристи і хореографи стилю Contemporary внесли істотний внесок у розвиток даного напрямку, де іхнаработкі вносять з кожним днем ??все нове і нове в цей молодий і сучасний танцювальний стиль.

Якщо ж Ви хочете побачити наживо виконання танцю Contemporary, Ви можете відвідати різні конкурси та фестивалі, куди з'їжджаються всі майстри даного танцювального напрямку, щоб поділитися своїми напрацюваннями та показати досягнуте публіці. Ось, наприклад, в 2010 році відбувся фестиваль під назвою «Glastonbury Festival of Contemporary 2010», присвячений стилю контемпорарі.

На сайте planetaposudy.com planetaposudy.com продается бытовая техника оптом по выгодной цене. Обращайтесь по указанному адресу.