Чемпіонат світу з латиноамериканських танців 2011 латиноамериканські танці

Tags :

16 квітня 2011, в спеціалізованому банкетному залі Кремлівського палацу пройде відкритий Чемпіонат світу з латиноамериканських танців серед професіоналів.

Кремль візьме приблизно 60 танцювальних дуетів із 30 країн світу. У 2-й раз проводити чемпіонат такого масштабу має бути самому організатору майбутнього заходу, президенту Російського танцювального союзу Станіславу Попову. 2007 рік - перший Чемпіонат світу з латиноамериканських танців. Тоді перемогу здобули знаменита німецька пара Кармен зі своїм партнером Брайаном Ватсоном-це був їх 9 титул чемпіонів, але на жаль і останнім.

Завдяки першому чемпіонату стали відомі нові імена. Пара з Польщі - Міхал Малітовський і Джоана Леніс. Мають два титули найсильнішої пари. Але в 2010-м естафета успіху перейшла американської парі - Рікардо Коки і Юлії Загоруйченко. Обидва цих дуету, діючі чемпіони і віце-чемпіони, також виступлять в Кремлі.

Головна інтрига полягає в тому, що на січневому турнірі UK Open Championship 2011 в Англії Михайло і Джоана взяли реванш у пари Ріккардо і Юлії у Світовій серії WDC, з цього видовище обіцяє бути гарячим. У цьому році конкуренція перевищує інші сезони і найвищі оцінки можуть отримати не тільки професіонали, але й позаду йдуть пари.

На Чемпіонаті з латиноамериканських танців танцюють кращі танцювальні дуети світу. Зазвичай, беруть участь по дві пари від кожної країни. У цьому році найсильніші пари:

Польща-Міхал Малітовський і Джоана Леніс;

США-Рікардо Коки і Юлія Загоруйченко;

Росія-Сергій Сурков і Меля, Євген Смагін і Поліна Казаченко, Євген Рюпін і Яна Покровська;

Німеччина-Франко Форміка та Оксана Лебедєва, Маркус Хоммен і Ксенія Каспер;

Канада-Мауріціо Весково і Андра Вайділайте;

Італія-Емануеле Сольді і Еліза Насато;

Словенія-Андрій Скуфка та Мелінда Торокьердь;

Литва-Анна Мельникова-Дукнауск і Юстінас Дукнаускас. Ця пара є новачками, але безсумнівно перспективною.

Щоб стати однією з двох сильних пар своєї країни, слід прагне і докладати багато зусиль. На даний час ситуація має зміни.

У союзі з традиційним представництвом WDC (Всесвітня рада з танцю) стали діяти і wild cards "дикі карти". Вони дають величезний шанс багатьом парам з високими позиціями у світовому рейтингу взяти участь у чемпіонаті з латиноамериканських танців. Таке правило пройшло перевірку на чемпіонаті світу в 2010 році і надало відмінний результат - танцювальне шоу стало ще більш яскравим і цікавим.