Cheryl Cole зустрічається з принцом Чарльзом!

Tags :

Популярна британська танцівниця і співачка Chezza зустрілася з Принцом, щоб ... обговорити плани щодо її благодійного проекту.

Cheryl Cole (Chezza), здається, нарешті зустріла принца, який її розуміє і підтримує її починання. Вибачте за каламбур, але на початку тижня відбувся офіційний прийом, на якому спадкоємець британського престолу принц Чарльз обговорив з танцівницею плани зі створення благодійного фонду для підтримки юних танцюристів сиріт, позбавлених піклування батьків.

Зірка проекту «Х фактор», приєдналася до Принцу в його резиденції і розповіла про плани: відкриття власного благодійного фонду, мабуть Принц, Чарльз схвалив почин дівчини і дав своє благословення, і Фонд Cheryl Cole почне працювати в квітні. Cheryl Cole занепокоєна умовами життя підлітків-сиріт у її рідному місті Ньюкаслі, на північному сході Великобританії, і планує жертвувати частину своїх гонорарів на благодійність, а так само залучати своїх друзів, зірок шоу-бізнесу брати участь в її благодійному проекті і, можливо, організувати серію благодійних концертів.

Зірка проекту «X фактор», на зустрічі з Принцом Чарльзом в Кларенс Хауса в Лондоні, висловила свою думку: "Надто багато молодих людей тільки думають, але не вживають ніяких реальних дій, що б допомогти іншим людям, які цього потребують. Наше суспільство дуже мало дбати про знедолених підлітків, і ми покладаємося, що вони можуть робити, що - небудь для себе самі. "" Підлітки мають великий життєвий потенціал, але вони можуть вибрати неправильний життєвий шлях, без опіки, піклування та підтримки дорослих. Я хочу, щоб мій фонд допоміг їм зрозуміти, в чому полягає їх потенціал і допоміг професійно розвинути їх здібності, і вдало інтегруватися у доросле життя. "Cheryl Cole додала:" Я завжди була великою прихильницею роботи Благодійного фонду Принца Чарльза і та допомога яку фонд надає бідним талановитим молодим людям по всій Великобританії дуже вражає. Це - приклад досконалого милосердя, і я буду керуватися його досвідом і прикладом у своєму благодійному проекті. "

Оглядачі новин MTV dance після публікації в пресі цієї новини, залишили свої Свіжі коментарі про те, що цікаво, чи буде чудова Cheryl Cole (Chezza) в числі запрошених на весілля сина Принца Чарльза, Принца Вільяма та Кейт Мідлтон двадцять дев'ятого квітня?

Якщо Chezza дійсно в числі запрошених на королівське весілля, то оглядачі новин MTV dance впевнені, що буде безліч чоловіків, готових скласти зірку компанію на цьому світському заході. Особливо тепер, коли в пресу просочилися чутки про те, що нинішній бой-френд танцівниці знаходиться в «положенні поза грою».

Самий головний претендент, який може реально сопровождатьCheryl Cole на королівське весілля Принца Вільяма і Кейт Мідлтон - це репер Tinie. Згідно фотозвіт з церемонії «The BRIT Awards 2011», Cheryl і репер Tinie "фліртували" один з одним і Cheryl зізналася, що з нетерпінням чекає нової зустрічі з Tinie. Оглядачі новин MTV dance і журналісти світських новин в таблоїдах задають питання, ктоже стане новим бой-френдом популярної, британської цукерки Cheryl Cole?