C-walk - з ним ноги творять чудеса

Tags :

А Ви вмієте «говорити» ногами, або Ви думаєте, що це не можливо? Якщо, так, то Ви глибоко помиляєтеся, адже таке танцювальний напрямок як C-walk доведе Вам зворотне.

Танцювальне напрям під назвою C-walk, існує вже близько 30-40 років, і за час свого існування воно змінювалося, і видозмінювалися, удосконалилося, і вже сьогодні цей танцювальний стиль просто вражає своєю видовищністю, пише сайт фабрика зирок 4.

Про це танцювальному стилі не можливо розповідати далі, не згадавши його грандіозну історію. І так, все почалося з того, як на початку 80-х років у районі Південного Централа Лос-Анжелеса утворилося так зване танцювальний рух C-walk (Crip Walking), яке отримало свою назву від гангстерської банди Crips. Грунтувався танець C-walk на спритного русі ногами, які позначали конкретний зміст або знак. Ось, приміром, члени вуличної банди «JoeShow Riots» застосовували ці спритні рухи ніг для того, щоб писати своє ім'я, присвячувати нового члена в банду, або ж подавати якісь бандитські знаки. Вони також могли писати ногами назва банди супротивника «Bloods», а потім його перекреслювати, показуючи цим свою зневагу і неповагу. Але банда «Bloods» відповідала таким же методом, але їх рухи ногами носили свій індивідуальний характер, але при цьому стиль залишався тим самим. Танцювальний стиль C-walk став популярний серед великої аудиторії, після того, як у 1990-х роках його на телебаченні продемонстрував реп-виконавець Ice-T. Але, не дивлячись на те, що дані маневри і руху ніг і нагадували якийсь ритуальний танець гангстерів, самі ж його творці були проти того, щоб його називали танцювальним рухом. Тому, щоб не було претензій з боку банд, хіп-хопери змінили C-walk в Clown walk. Clown walkнемного був трохи швидше за свого попередника, але він вже міг сміливо відноситься до одного з різновидів хіп-хопу. Нова інтерпретація C-walk стала більш видовищним, і не містила в собі особливих елементів, дане танцювальний напрямок виконувалося й виконується вже у вільному стилі.

На сьогоднішній день C-walk - це віртуозний і імпровізований танець ніг і стоп, який в ролі кожного виконавця виглядає по-своєму, але однаково видовищно та вражаючий.

Хоч C-walk ісчітается фристайлом, але все ж у ньому є і базові варіації ніг і стоп, які спочатку навчання розучують новачки цього мистецтва. До таких базових варіацій можна сміливо віднести елементи «V» і «Shuffle». Елемент «V» або галочка, його сенс полягає в тому, щоб ногами намалювати англійську буквуV. І елемент «Shuffle» або човгання ногами виконується на подобу відомої «місячної ходи" Майкла Джексона, тільки сюди ще додається індивідуальний стиль виконання танцю C-walk.

Серед фрістайлові варіацій в C-walk можна назвати, наприклад, HeelToeSpin, HeelToeReverse, SnakeHeelToeReverse, VSnake та ін

Яскравим представникам, який прославив танцювальний стиль C-walk, є Jermaine Dupri. Його танцювальна кар'єра почалася ще в десять років, коли в 1982 році він на концерті біля знаменитої співачки Diana Ross, зміг станцювати дивовижний танцювальний стиль C-walk, який раз і назавжди підкорив серця глядачів. Після чого його почали запрошувати такі знаменитості як Cameo, Herbie Hancock, Run DMC, Grandmaster Flashі Whodini. Далі серед його компаньйонів були Mariah Carey, Lil Bow Wowі різні R & Bгруппи, які він з успіхом зміг розкрутити і «вивести» в люди. Jermaine Dupriсмог яскраво і вразливо відзначитися в такому танцювальному напрямку як C-walk.

Подивитися ж наживо на видовищні шоу, де майстри C-walk показують свої вміння, можна відвідавши спеціальні фестивалі, які щороку влаштовуються як в Америці, так і в Західній Європі.