Брейк-данс з усіма барвами - від найяскравіших до бляклих

Tags :

У всьому світі, як відомо, існує безліч різних танцювальних стилів. Одним з найбільш поширених з них є брейк-данс, саме він, як ніхто інший підкорив серця молоді і є одним з найбільш ефектних засобів самовираження. Вся справа в тому, що він досить складний для виконання, однак при належній вправності й завзятості цілком можна навчитися танцювати брейк-данс.

Він з'явився не багато ні мало - приблизно в шістдесятих роках минулого сторіччя. У той час американська молодь почала своєрідно рухатися під музику відомого на той час музиканта Джеймса Брауна. Основними рухами раніше, втім, як і зараз, стало падіння на землю з деякими елементами обертання.


Компания hmarochos.com.ua предлагает услугу раскрутка сайта Киев по выгодным ценам. Результат гарантируется многолетним опытом продвижения сайтов.


Спробуємо розглянути основні варіації цього стилю, які можуть корисними як для новачків, так і для професіоналів цього танцю.

Стиль під назвою Animation з'явився буквально відразу ж після появи у сімдесятих роках фільмів про моряка Синдбада, де, як відомо, використовувалася цікава техніка танцю у вигляді лялькової анімації. Тут руху анімованих персонажів були саме не плавними, а перериває. Фактично кожен рух ділиться в даному випадку на безліч дрібних фраз із зупинками, немов переміщається лялька, прив'язана на мотузочки.

Ще один напрямок - Strobing. Воно є своєрідним набором різних рухів, які складаються з великої кількості незначних зупинок і одночасно з різкими переходами. Запорукою успіху тут є те, що для правильного виконання потрібно просто розслабити свої м'язи. М'язи спочатку розслаблені і працюють плавно, а потім вже так само плавно, але з повною напругою.

Не менш відомий і популярний стиль - це Dimestop, спосіб зупинки, фіксації. Основним принципом тут є те, що потрібно рухатися, немов наступаючи на монетку і завмираючи.

 

Відомий стиль Floating або ж Gliding. Тут можна зустріти приблизно сорок його варіацій, але принцип один і той же. Типове і відоме в танці ковзання тут вже йде вліво, вправо або взагалі по колу. У даному разі доречна ходьба і сам танець з п'яти на носок.

Стиль хвилі - Waving. Ця назва говорить сама за себе. Основним напрямком є ??тут, в першу чергу, імітація того, що по тілу, мов хвиля переміщається. Потрібно контролювати цей згусток енергії. Тут також може бути безліч підстилів, які беруть свій початок звідси.

Найяскравішими представниками цього стилю танцю можна назвати танцюриста Boppin 'Dre (Andre) та команди під назвою LA Bopping crew. Учні першого заснували в подальшому свою команду, а друга компанія стала популярною завдяки своєму професіоналізму. Можна згадати також ще й команду під назвою Rock Steady Crew, яка не просто є єдиною і неповторною (хоча і це не так важливо), але і просто непередбачуваною. На даний момент часу цей танцювальний колектив представляє собою цілу імперію, яка складається з декількох провідних танцюристів, які активно виступають у всьому світі.

У середині листопада минулого року в невеликому французькому містечку під назвою Монпліе відбувся черговий чемпіонат по даному виду танцю, якщо можна так висловитися. Сюди з'їхалися кілька десятків самих кращих команд з усього світу. Майстерність вітчизняних брейк-дансерів було просто на висоті. На цю радісну ноті хотілося б і вам побажати не відступати перед труднощами, а рухатися тільки вперед, так як майбутнє саме за нашим поколінням!

Comments

Я завжди мріяла більше дізнатися про цей стиль! На мою думку мені це вдалось.Я сама займаюсь народними танцями