Booty dance - це вартий Вашої уваги

Tags :

На сьогоднішній день танцювальне індустрія досягла масштабних розмірів, де на доказ може служити та кількість стилів, яке існує на сьогоднішній день. Ось, наприклад, кілька з них, про існування яких Ви може, навіть, вперше почуєте: Booty dance, Tecktonic, Krump, C-wall, Go-Go, Dancehall та інші цікаві танцювальні напрямки.

Кожен з даних стилів заслуговує окремої уваги, але сьогодні ми хотіли б все ж зосередитися більше всього на такому танцювальному стилі як Booty dance.

Дане танцювальний напрямок - це зовсім новий стиль серед запропонованих танцювальних варіацій, представлених в танцювальних школах України, Росії та Білорусі. У перекладі Booty означає «попа», де в загальній картині стиль перекладається «танці попою». І щоб Вам легше було уявити, про що йде мова, давай на хвилинку пригадаємо сучасні R & Bкліпи, де на підтанцьовках дівчата роблять всі можливі трясіння «п'ятою точкою» і при цьому синхронно і гармонійно додають руху інших частин тіла. Втілення стилю Booty dance не погано також виходить і у виконанні латиноамериканських танцівниць, де в русі їх народних танців (самба) присутній яскраво виражені руху сідничними м'язами.

Ну а якщо говорити конкретніше, то Booty dance представляє собою екзотичне і сучасне танцювальний напрямок, з яскраво вираженою експресією, яке супроводжується трясіння тіла, де особливий акцент дається на сідничні м'язи. Основні елементи Booty dance запозичені з таких танцювальних стилів як Bellydance, Dancehall, Hip rollingі ін

При виконанні танцю Bootydanceможно здійснювати безліч варіації, які в цілісній картині будуть виглядати дуже сексуально і привабливо. Головні варіації рухів у танці, як Ви ж зрозуміли, будуть акцентуватися на сідничних м'язах, де на тренуваннях відпрацьовуються чіткі і ритмічні малюнки сідницями, і називається це rump shaking.

Також при виконанні танцю можливі й варіації рухів стегнами і живота, що носить назву hip rolling. З боку вони можуть нагадувати руху зі східного танцю, але, не дивлячись на це, вони носять більш ритмічний характер, за рахунок чого виглядають сексуальніше і цікавіше. Стиль Booty dance можна танцювати, як і під R & B, так і під reggae, але і той і той варіант виконання буде привабливий по-своєму.

Серед яскравих представників, які опанували стилем Booty dance в ідеалі можна сміливо назвати таких відомих особистостей, як: Шакіра, Б'енсі або Дженіфер Лопес, у чому можна переконатися, подивившись їхні кліпи.

Подивитися ж живцем на виконання стилю Booty dance, можна відвідавши або танцювальні фестивалі, які проходять в різних частинах світу (щорічний карнавал «Самби» в Бразилії), або ж просто можна відвідати тематичні вечірки в танцювальних клубах.

Найчастіше такі клуби можна знайти в таких містах як Київ, Москва, Санкт-Петербург, де дуже часто проходять кончини цього запального танцювального напрямку як Booty dance. Після чого всі охочі можуть приєднатися і спробувати на практиці ці ритмічні і екстравагантні латиноамериканські рухи сідницями та іншими частинами тіла. І повірте, Вам це дійсно сподобається!