Антон Давиденко - маріупольський хіп-хопер

Tags :

Антон Давиденко був у десятці найкращих танцюристів шоу «Танцюють всі 3». Але, на жаль, першим пішов з проекту.

Зараз Антон разом з іншими колегами по проекту «Танцюють всі» створює Київську танцювальну школу під назвою «Oscar Dance Center». Викладати будуть Євгена Дехтяренко, Даша Бузикіних, Юля Сахневич, Макар Киливник і Костя Коваль.

- Антон, ти давно приїжджав до Маріуполя?

- На самому початку проекту «Танцюють всі 3». Я приїхав, щоб побачитися з друзями та провести майстер-клас.

- Коли ти на вулиці, тебе впізнають, просять автографи?

- Коли йде концерт, то просять автографи і ще сфотографуватися. Але щоб до мене підходили на вулиці, немає. Хоча, іноді видно, що людина пильно дивиться - напевно, впізнають.

- Твоя мета приходу на проект «Танцюють всі 3»?

- Довести всім, що немає межі досконалості. Що не треба зупинятися на вже досягнутому.

- Що ти виніс для себе з участі в шоу?

- Найголовніше, це хороший досвід, отриманий у професійних хореографів. Спілкування з усіма хлопцями. До речі, ми і зараз підтримуємо відносини один з одним.

- З ким із проекту ти найбільше спілкуєшся?

- Спілкуюся з усіма, але особливо з Микитою і Женею Панченко.

- Антон, Яка реакція була твоєю дівчата на твій поцілунок з партнеркою Оленою Пуль в першому поставленому танці?

- Дівчина знала про майбутній поцілунку до виходу ефіру. Я, природно запитав у неї дозволу. Вона погодилася. На наших відносинах поцілунок не позначився.

- Якими були підготовки до ефірів?

- Найважчим було це тренування, які тривали по 10 годин. Це фізично складно. А вихідний був тільки в неділю.

- Який для тебе найяскравіший момент в шоу і який танець найбільше сподобався?

- Це момент, коли я зрозумів, що пройшов у двадцятку. А улюблений танець - це звичайно наш самий перший перший хіп-хоп і контемп.

- З якими хореографами ти хотів би ще раз попрацювати?

- Ну звичайно це Томільченко. Коли він перебував у нашому тренувальному таборі, то ми всі переконалися, наскільки це креативний, цікава людина і постановник. Так само хотів би попрацювати з Табітою, Наполеоном і Дереком Мітчелом, який ставив нам контемп. Ця людина наповнений цікавими, яскравими ідеями, які втілює в танці.

- Антон, ти є хіп-хопером. А як тобі вдавалося справлявся з іншими видами танцю?

- Третій сезон «Танцюють всі» відрізнявся величезною кількістю хіп-хоперів. У зв'язку з цим труднощі були з бальними танцями. Коли ми ставили контемп, то труднощі були в емоційному характері, оскільки таких почуттів ніколи не відчував, а сама техніка виконання досить легко вдалася.

- Які у тебе були відчуття, коли оголосили, сто ти покидаєш проект?

- Звичайно не хотілося йти з проекту, а саме важке це переглядати відео «Мої найкращі моменти у шоу».

- Чи приймеш ти що у наступному сезоні «Танцюють всі»?

- Цілком можливо.

- Чим ти ще захоплюєшся?

- Я люблю співати. Але деякі кажуть, щоб я краще танцював. Так само люблю грати на фортепіано, малювати, грати в КВН. Займаюся екстремальними видами спорту.

- Давали тобі коли-небудь прізвисько?

- Так. Коли я був у школі, мене називали «Лисий». Так як протягом 4-х років я займався плаванням, через що регулярно стригся дуже коротко.

- Чим ти зараз займаєшся?

- Займаюся відкриття власної школи в Києві, так як я тут живу і вчуся. Надалі хочу відкрити і таких містах, як Маріуполь і Вінниця.

- Антон, в Маріуполі ти провів 2 майстер-класу по контемпу та хіп-хопу. Можеш дати характеристику маріупольським танцюристам?

- Тільки відмінно! У цьому місті велика кількість талановитих танцюристів, які змогли б показувати хороше якісне шоу на таких проектах, як «Танцюють всі».

- Що ти можеш побажати всім бажаючим брати участь у проекті «Танцюють всі»?

- Цей проект жадає креативних особистостей, людей зі своєю родзинкою. Оскільки «сірі танцюристи», будучи професіоналами своєї справи, не будуть цікаві шоу. Тому не варто боятися, виділяйтеся, експериментуйте щось нове, демонструйте свої емоції ... І ви обов'язково досягнете успіху!