Анонс: відбудеться танцювальний конкурс "Український танцювальний трофей".

Tags :

Танцювальна пара на показових виступах після конкурсу.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОНКУРС візьме 19 і 20 березня 2011 року у себе в спортивному манежі українське місто СУМИ.

Організатори регламентують відкрите участь у змаганнях усіх бажаючих танцюристів, незалежно від того в яких танцювальних організаціях вони складаються. Очікується, що конкурс в Сумах буде міжнародним і збере всіх кращих танцюристів з України та країн СНД і Європи. Конкурс пройде на одній з кращих танцювальних майданчиків України - прекрасний танцювальному «паркеті» Універсального легкоатлетичного Манежу Української Академії Банківської Справи

Манеж буде штучно розділений на дві танцювальні майданчики. У манежі може чудово розміститися до однієї тисячі трьохсот глядачів і загальне кількість місць близько трьохсот, є свій прес центр. По всьому периметру зал оточений балконом. Паркетне покриття прекрасно трансформується і дозволяє зробити відмінну танцювальний майданчик розміром з чотири волейбольних поля.

Адреса манежу (м. Суми, вул. Прокоф'єва, 38):

Очікується, що конкурс «Український танцювальний трофей» стане змаганням найвищого рівня, а заключні показові виступи будуть цікавим культурно-розважальним шоу, з огляду на велику кількість глядачів та учасників.