Анастасія Волочкова: «Моє серце сьогодні вільно»

Tags :

Про неї сьогодні говорять багато - і найбільше про особисте життя та конфліктах, пов'язаних з ім'ям Волочкової. Де правда, а де брехня - розібратися непросто. Краще за все в таких випадках отримати інформацію, так би мовити, з першоджерела. Тим більше що Анастасія виявилася дуже відкритою, щирою і зовсім непафосних. Ми зустрілися за кілька годин до її виступу в Донецьку.

- Ваші сольні номери - це сучасна хореографія. А як же балет?

- У своїх концертних програмах я не буду повертатися до класичного балету. На мій погляд, він вмирає, перестає бути цікавим. Сьогодні людей захоплює театр, історія, ідея. У своїх програмах, не побоюся цього слова, я популяризують балетне мистецтво. Сьогодні мені нецікаво танцювати лебедів, фею або незрозуміло яке істота. Набагато цікавіше постати за один вечір у різних образах і пережити десять різних станів, передаючи людям всілякі емоції. А махати крилами біля води ... Я це робила стільки раз у житті, що ...

- З ким залишається ваша дочка Аріадна, коли ви гастролюєте?

- У мене є дві няні. Іноді прошу свого колишнього чоловіка Ігоря побути з Арішем, допомагає його мама, приїжджає і моя, хоча рідко. У нас зараз непрості відносини. Багато про це я сказала у своїй книзі («Історія російської балерини» - Прим. Ред.). Так сталося, що на певному етапі мама була моїм продюсером, директором, допомагала мені у творчості. За це я їй дуже вдячна. Але потім наші професійні відносини негативно позначилися на особистих. Я не хочу, щоб так склалося у мене з дочкою, тому намагаюся виховувати Аріш, даючи їй свободу. Хочу, щоб вона виросла самостійною людиною і ніколи не відчувала залежності.

- У чому вже виявляються здібності малятка?

- Їй чотири рочки, вона займається у школі раннього розвитку. Кожен рік ми міняємо студію. Зараз вона в музичному театрі, де вчиться танцювати і співати. Як-то ми навіть разом брали участь в одному з концертів. А нещодавно Аріша почала відвідувати студію англійської мови і вже радує нас своїми знаннями. Але, звичайно ж, їй найбільше подобається сцена. Удома, коли звучить музика, вона починає танцювати, намагається копіювати мене, одягає мої балетні пачки, які для неї як бальні сукні. Аріш також дуже подобається займатися з іншими дітьми, адже вона не ходить у дитячий садок, тому їй хочеться спілкування.

- Скажіть, батько Аріадни, Ігор Вдовін, часто бачиться з дочкою?

- У нас дуже хороший тато, який приділяє багато уваги дітям: і Аріш, і своїм діткам від попереднього шлюбу. Разом з бабусею Риммою вони ходять у зоопарк, цирк, на прогулянку. Я не обмежую спілкування дочки з батьком, а навпаки, вітаю. До того ж Ігор найкращий тато на світі. Погодьтеся, ніякі няні батька не замінять.

- Чи може Вдовін знову стати вашим чоловіком?

- Возз'єднання нашої сім'ї неможливо - це факт. Але ми зберегли дружні відносини, що дуже важливо. Для мене це було дуже важко. Я півроку страждала і мучилася: неможливо було уявити друга в особі людини, в якому я бачила свою другу половинку і з яким ділила життя, трапезу, відпочинок, душу, серце, одним словом - все. Але минув час, і все якось вляглося. Наразі Ігор охолонув до своїх захоплень (мова йде про йогу. - Прим. Ред.). Тим не менше повернення колишніх відносин бути не може.

- Після такого важкого розставання ви продовжуєте вірити в те, що зустрінете свою любов?

- Без любові жити неможливо. Моє серце вільне сьогодні. Я не поспішаю створювати сім'ю, і добре подумаю, коли це потрібно буде зробити. Звичайно, хочеться, щоб поруч був коханий чоловік. Вірю, що в мене ще буде чудова родина, буде пишне весілля з шикарними сукнями, що в мене народиться син.

- Настя, хто вас сьогодні підтримує? Якщо можна так сказати, хто або що сьогодні ваша опора в житті?

- Як не дивно, мене підтримує моя дочка. Вона та людина, яка викликає у мене відчуття щастя і радості. Свою фізичну форму підтримую завдяки російській бані. Щоранку поринаю в крижану купіль. Дуже надихає участь у проекті «Льодовиковий період» (Волочкова бере участь у новому сезоні популярного льодового шоу разом з олімпійським чемпіоном Максимом Мариніної).

- Наскільки для вас цікаво телебачення?

- Одного разу я спробувала себе у ролі телеведучої передачі «Містика зірок». Не скажу, що це було дуже цікаво. Якщо захочу продовжувати, то це буде тільки авторська програма на ТБ.

- А як щодо кіно?

- О, це дуже цікаво. Я вже знімалася у фільмі «Чорний принц», грала Наталю Гончарову. А в картині «Місце під сонцем» у мене була роль балерини. Зараз, на жаль, не можу зніматися в кіно, немає часу.

- Якось ви обмовилися, що збираєтеся відкривати школу свого імені?

- Зараз я закінчую навчання у вищій школі економіки MBA і одночасно роботу над створенням мережі шкіл творчого виховання на території всієї Росії.

- Тисячі маленьких дівчаток, які займаються балетом, мріють бути на вас схожими. Що б ви могли порадити їм?

- На моєму прикладі можна побачити, як приходить в балетну школу абсолютно не здібна людина, не маючи при цьому жодних даних. Ніхто не вірить сьогодні при моїй можливості підняти ногу на 180 градусів, що в дев'ять років я ледь дотягувала до 90 градусів. У мене не було гнучкості і стрибка. Тому я б усім порадила не втрачати віри в себе і розуміти, що саме головне, це не фізичні дані, а бажання, працьовитість і прагнення до своєї мети. Все це важливо, і не тільки в танцях.

По матеріалам газети ВВ