8-24 серпня на мисі Сарич (поблизу Фороса) пройде XI етно-езотеричний фестиваль «Казкове місто».

Tags :

Про це повідомили організатори.

Зокрема, організаторами виступили клуб «Райдуга» та академія Світу-Творчості.

За інформацією організаторів, «Казкове місто» є фестивалем творчості, розвитку, радості, вселенською любові, свободи і гармонії.

Як уточнили організатори, основними напрямками фестивалю є езотерика, практична психологія, бізнес, творчість, цілительство, фізичний розвиток, етнічні культури різних народів світу.

Як повідомили організатори, програма фестивалю складається з щоденних тренінгів, майстер-класів та розважальних заходів.

У рамках фестивалю буде представлено скоморошество, різні види терапії, масажу, fireshow, африканські барабани, танці, бойові мистецтва різних народів світу, театральні постановки, етнічна дискотека, жива музика, фолк-групи, шаманські практики, карнавал, ярмарок handmade та ін

ДОВІДКА. Клуб «Веселка» являє собою центр творчої самореалізації та всебічного розвитку. Цілями клубу є сприяння розвитку та поширенню досягнень народу України в культурному і духовному областях, підтримка творчих і талановитих людей, організація здорового дозвілля та пропаганда здорового способу життя.