У Донецьку пройшов другий відбірковий тур фестивалю східного танцю

Tags :

Мистецтво сходу. У Донецьку пройшов другий відбірковий тур фестивалю східного танцю. Показати свій талант приїхали майже 150 учасниць з багатьох міст України. За вихід у фінал боролися танцівниці різного віку. Найменшим сім років. Інформаційний медіа-партнер фестивалю - телеканал «Юніон».

Перший раз на таких змаганнях представляють свій танець вихованці школи «Аміра», повідомляє сайт новости медицины. Перед початком змагань дівчатка хвилюються. Лілія Семенова - солістка групи. Каже, що східні танці подобалися завжди. Хоча професійно займається ними менше року.

Лілія Семенова - учасниця фестивалю:
«Танцями східними захоплююся з самого дитинства. Мені вони просто дуже сподобалися: пластика, рухи. І я почала займатися. Потім мама дізналася, що у нас поблизу будуть східні танці, і я почала ходити ».

Іра Каніно - учасниця фестивалю:
«У східних танцях мені все подобається, я дуже їх люблю. Хоча я недавно, рік майже займаюся, але мені дуже подобається ».

Софія Куликова - учасниця фестивалю:
«Сам рух, ця пластичність, витончені рухи».

Маша Романовська - учасниця:
«Мені сподобалися найбільше східні танці. Тому що багато виступів і хочеться стати вчителем східних танців ».

Керівник школи східного танцю, де займаються дівчатка, говорить, що діти дуже швидко вчаться. Головне, до кожної дитини знайти підхід.

Олена Шатковський - керівник школи танців:
«Зараз діти дуже розвинені і дуже швидко все схоплюють. Найголовніше - пояснити їм все правильно, щоб вони використовували правильну техніку. Тобто найголовніше, щоб вони не те, щоб зробили, а почули викладача. А потім вже не так все страшно ».

Професіонали і любителі, діти і дорослі, різні танці та напрямки. За кожним рухом танцівниць спостерігали судді. Саме вони виберуть найдостойніших. Тих, хто буде представляти своє мистецтво у фінальному фестивалі.

Саміра - суддя вищої категорії:
«Ми судимо по системі 3Д: образ, композиція і техніка. Те, що ми зараз бачили, на мій погляд, досить дівчата підтягнулися. У принципі, непогано. І грамотно поставлені композиції, в більшості своїй. Також, з техніки можу відзначити, що на рівень вище стали дівчатка. Тому вважаю, що ми на правильному шляху ».

Наталія Іллінська - організатор фестивалю східного танцю:
«Це найпрестижніший фестиваль в Україні, у нього найбільші серйозні позиції. Ми як були номер один, до цих пір залишаємося і будемо продовжувати бути кращими. Радувати та артистами, і майстрами, і викладачами, і результатами ».

Це вже шостий фестиваль східного танцю в Україні. І судді, і організатори зізнаються, що з кожним роком професійний рівень танцівниць зростає. Фіналістки укладають контракти із закордонними фірмами, відкривають свої школи, займають призові місця на міжнародних змаганнях.

Переможці двох відбіркових турів візьмуть участь у фінальному фестивалі східного танцю. Вже відомо, що пройде він у травні. Але в якому саме місті, організатори тримають у секреті.