«What does« делікатність »mean?»: Уроки танців і ввічливості

Tags :

В арт-просторі Одеси мистецтво сучасного танцю зустрічається набагато рідше, ніж фото або живопис. Виправити це прикре упущення взялася Марина Лимар - відомий балетмейстер з Дніпропетровська.

В академії танцю «Аркадія» вона виклала всім бажаючим урок гарних манер, виражений в естетиці контемп-денсу - глядачі змогли помилуватися плодами її постановочної роботи. Спектакль отримав назву «What does« делікатність »mean?» І був створений протягом п'ятиденного візиту хореографа в наше місто.

«Ця вистава - це незакінчена робота, результат нашого першого творчого співробітництва. Це жанр невербального театру. Тематика вибрана не випадково. Мені здається, що з нашого життя все більше йде поняття делікатності. У першу чергу - з людського спілкування. Часом, ми губимося в лініях поведінки, не розуміючи, що краще - програти або піти на некрасивий крок, щоб не скористалися тобою. Я поставила питання: що є делікатність, з якими якостями вона поєднується і в яких ситуаціях може допомогти. Відповіддю на нього і повинна служити моя постановка », - пояснила автор проекту.

Хореограф пообіцяла, що вдосконалить виставу і покаже його на більш серйозної сцені, проте з тими ж учасницями. Планується, що він побачить світ протягом трьох творчих резиденцій Марини Лимар в Одесі. Прем'єра запланована на листопад-грудень цього року.

Не всі сьогодні розуміють естетику контемпорарі. Але треба віддати належне - такий вид танцю міцно входить у моду. Передача повідомлень, емоцій, фабули задуманого хореографом оповідання в такому випадку представляється набагато більш безпосередній. Головне - не заглиблюватися в фарс. Тому що ні в якому разі не потрібно забувати, що танець - це не просто хаотичний набір рухів. Це спосіб розкрити магію людського тіла.