«Україна має талант! -3» Починає кастинги з початком зими

Tags :

Національне талант-шоу «Україна має талант! -3» Стартує на телеканалі СТБ навесні 2011 року, а кастинги, в яких задіяні члени журі, намічені на початок зими.

Про це повідомив один з членів журі, відомий український хореограф Влад Яма в інтерв'ю газеті «Новая».

«Мені зробили пропозицію« пожюріть »і в третій раз, я з задоволенням його прийняв! Упевнений, проект буде ще сильніший. Судячи з рейтингів - у нього повірило ще більше українців », - підкреслив Влад Яма.

Він упевнений, що на кастинги шоу «Україна має талант-3» варто йти з будь-якими талантами.

«Я на цьому наполягаю! Навіть якщо люди сумніваються, що вони зможуть отримати цілих три позитивних відповіді від членів журі, але їх талант особливий і унікальний - рекомендую відкидати сумніви геть.

Адже що таке талант? Це Божий дар. Те, чим людина наділена поза свого бажання. І вже саме відчуття необхідності донести до інших світло своєї іскри - привід продемонструвати свої вміння всій Україні », - говорить Влад Яма.

Він також навів приклад шахтаря Сергія Капранова, який увійшов у десятку фіналістів шоу «Україна має талант! -2» Зі своїм номером зі стільцями.

«Навчатися акробатики без викладача з акробатики - це звучить навіть смішно. І небезпечно .... Саме поєднання безстрашності й упевненості в донецькому еквілібристи викликало бурю глядацьких емоцій! », - Уклав Влад Яма.

Нагадаємо, другий сезон шоу «Україна має талант!» На телеканалі СТБ завершився в ніч з 28 на 29 травня. Переможцем шоу стала Незряча співачка Олена Ковтун, яка отримала в якості призових один мільйон гривень.

Переможцем першого сезону шоу «Україна має талант» стала Ксенія Симонова, яка руками малює казкові картини на піску.

Шоу «Україна має талант» транслюється на телеканалі СТБ з 3 квітня 2009 року. Середня аудиторія однієї програми складає 11 мільйонів чоловік.

Проводиться шоу за форматом FremantleMedia. Аналоги проекту - America `s got talents в США, яке виходить на каналах американської мережі NBC з червня 2006 року, а також« Хвилина слави »в Росії. У 2007 році вийшли в ефір британська, німецька і австралійська версії. Всього ж більше десяти країн підхопили естафету і відшукали таланти у своїй країні.

Членами журі українського проекту є: фіналіст проекту «Танці з зірками», соліст балету FreeDom Влад Яма, продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк та телеведуча Слава Фролова. Ведуча шоу - Оксана Марченко.

Вы можете Купить телефон Samsung в Донецке по выгодной цене на сайте mlstore.com.ua. Это лучший интернет магазин.