«Сад божественних пісень» Г.С. Сковороди пускає коріння в Харкові

Tags :

У Бабаєвський лісі, недалеко від Харкова, на галявині біля джерела Григорія Сковороди пройшов перший, можна сказати, експериментальний фестиваль «Сад божественних пісень», присвячений пам'яті великого українського філософа Г. С. Сковороди.

Організатори фестивалю - інженер «Укртелекому» Світлана Петракова і пенсіонерка Людмила Божедай. Як сказала сама С. Петракова, вони давно загорілися ідеєю відродження національних цінностей. Почали шукати однодумців і знайшли їх в особі спонсорів - Харківське обласне відділення Українського фонду культури, ресторан «Сковорода» і «Сахаджа йога Слобожанщини».

Фестиваль складався з літературної та музичної частин.

Свої вірші читали сучасні харківські поети, виступали з піснями і танцями дитячі та дорослі колективи. Родзинкою фестивалю став приїзд відомого кобзаря Петра Пріступова з Німеччини. Кобзар виконував пісні на вірші Сковороди у своїй оригінальній манері. Звучало не нудно і не сумно, зауважила одна з організаторів С. Петракова.

На святі був також київський музикант Олексій Кабанов, який грає на колісній лірі - першим в історії клавішному музичному інструменті. Фортепіано та інші акордеони з'явилися вже пізніше, помітив сам А. Кабанов.

Організатори своєю роботою залишилися задоволені. Планують зробити фестиваль щорічним і проводити його не одним днем, а протягом двох.

Уеб сайта който ще даде резултат във вашият бизнес. Изработка на сайт от професионална фирма за уеб дизайн.