«Паралелі» везуть до Липецька Кубок континентів

Tags :

Липецькі танцюристи-колясочники завоювали перше місце в номінації «Ансамбль» на другому міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках «Кубок Континент-2010».

Як розповіла GOROD48 керівник інтегрованої танцювальної студії «Паралелі» Олена Лемак, ансамбль нарешті назвали кращим колективом танцюристів з обмеженими можливостями здоров'я - він завоював у Санкт-Петербурзі перше місце.

А ось в особистому заліку ліпчанам пощастило менше, хоча три пари вийшли у фінал змагань. Призове місце на «Кубку континентів» у ліпчан тільки одне - дебютанти змагань пара-дуо: Олександр Башликов і Ганна Плешкова опинилися на третій сходинці п'єдесталу пошани в номінації «Дуо, латина, клас 1». Наші хлопці поступилися мексиканцям - пара Мартінес-Мендес опинилася на другому місці і росіянам - пара Фотіна-Казарян стала переможцем в цій номінації.

Члени збірної Росії по спортивних танців на візках ліпчане Павло Шматов та Ольга Бикова на цей раз тільки четверті в номінації «Комбі, латина, клас 2». Причому п'ятий рядок у тій же номінації теж зайняв дует артистів студії «Паралелі» - Галина Рижкова і В'ячеслав Осипов.
«Кубок континентів-2010» зібрав спортсменів з 18 стан: Австрії, Білорусії, Бразилії, Німеччини, Гонконгу, Ізраїлю, Іспанії, Казахстану, Кореї, Мальти, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Словаччини, України, Фінляндії та Росії.