«Мамині дочки»: уколи ботокса в 15 і танці біля жердини в 7 років

Tags :

Головне в житті британки Сари Бердж - її краса. Вона витратила на вдосконалення самої себе вже близько півмільйона фунтів стерлінгів (Сара мріє бути схожою на Барбі), зате зараз, в 50 років, їй не даси й тридцяти. За своїм образом і подобою вона виховує і доньок - 15 і 7 років від роду.

Жердина для стриптизу - така ж важлива частина вітальні, як телевізор, вважає Сара

До свого 15-го дня народження Ханна, дочка Сари, отримала в подарунок курс уколів ботокса, тому що дівчинка вирішила, що у неї з'являються ранні зморшки. 7-річна Поппі не відстає від сестри: у такому юному віці вона вже й фарбується, і носить туфлі на підборах, і навіть ... танцює біля жердини. Ця інформація вже викликала хвилю обурення з боку громадськості, а настільки прогресивною мамою вже зацікавилася організація з захисту дітей. Проте сама Сара Бердж коментує ситуацію так: «Моя дочка хоче танцювати біля жердини, це робить її щасливою. Хіба я можу їй заборонити? Танці так нас зближують, мої дочки обожнюють мене, а всі інші нам просто заздрять ».

Сара - власниця клубу для свінгерів. У майбутньому вона планує передати свій бізнес підростаючим дочкам. «Як Поппі зможе набирати танцівниць в клуб, якщо сама погано розбирається в танцях?» - Запитує вона. При цьому Бердж абсолютно не турбує чужу думку щодо її виховання: «Чоловіки, які говорять, що я неправильно виховую дочок, самі потай від товстих женушек вдаються у мій клуб, щоб подивитися на гарненьких танцівниць».

50-річний чоловік Сари зовсім не проти танців біля жердини своєї дочки, навпаки, він у всьому підтримує дружину. Крім того, всім, хто вважає, що з дитини в майбутньому не вийде нічого доброго, Сара безапеляційно заявляє: «Знаєте, незважаючи на те, що моя маленька танцює біля жердини, вона вихована і інтелігентна. І краще тих дівчаток, які в 12 років стають матерями. Мої дочки такими не будуть ».