Змушуєте себе танцювати?

Tags :

Ви, звичайно, сто разів чули: щоб досягти чогось, треба наполегливо тренуватися, не покладаючи рук.

Якщо Ви зайнялися танцем, виходить, потрібно збільшити витрачається на нього час. І тепер Ви вирішуєте: буду займатися довго і наполегливо. І ще регулярно. Але вже через кілька днів Ви помічаєте, що доводиться себе примушувати. Куди йде муза? Ви ж хочете танцювати, але чомусь не зараз і не сьогодні. Починаєте змушувати себе і внаслідок цього втрачаєте інтерес до захопившись Вас справі. Вихід? На жаль, на це питання не можна дати простої відповіді. Нам часто вселяють друзі великих діячів мистецтва, розповідаючи про них у фільмах, телепередачах і книгах, що всі вони творили з ранку до вечора, відволікаючись хіба що поїсти. Але чи варто вірити кіно і телебаченню в таких речах? Натхнення не буває безперервним. А, з іншого боку, творча діяльність погано складається, якщо проводиться шляхом насильства над собою. Здавалося б, непереборне протиріччя.

Якщо ми не можемо що-небудь змінити, то можна спробувати змінити своє ставлення до цього. Якщо творчість - процес більшою мірою спонтанний, то може і танцювати потрібно частіше, підкоряючись моментального імпульсу. Будь-яке мистецтво - відображення життя, наших почуттів, емоцій, стану душі. А також виплеск енергії, прагнення сподобається, завоювати увагу оточуючих. Чи часто Ви опиняєтеся в такій ситуації? Наприклад, ходите на дискотеки, на конкурси? Чи є у Вас стимул проявити себе?

Визначте собі маленькі цілі. Щоб захопитися чим-небудь настільки сильно, щоб займатися цим на дозвіллі, мало глобальної мети. Тобто, мета: "чудово танцювати" не викликає жодних заперечень, але її недостатньо. Потрібно ще безліч маленьких цілей. Вони можуть з'являтися, зникати, змінюючись іншими, але всі вони - кроки до досконалості. Якщо Ви розміркуєте, то знайдете такі цілі. Про що я кажу? Може, у Вас гряде виступ? Або, можливо, намічається корпоративне святкування, де деякі особистості збираються показати свої вокально-театральні таланти. Чому б Вам не проявитися зі своїм танцем. Боїтеся здатися серйозною? Придумайте жартівливу витівку, в яку впишеться відомий Вам танцювальний матеріал. Місяць чи два Ви будете з захопленням репетирувати перед дзеркалом, паралельно підбираючи наряд.

Оновіть танцювальний гардероб. До речі про вбрання. Прекрасний спосіб викликати натхнення. Навряд чи Ви, примірявши костюм для танцю, не захотіли тут же в ньому потанцювати. Одягаючи ряд предметів, що створює для Вас звичний або незвичний образ, Ви відчуєте бажання виразити цей образ за допомогою танцю.

Дивіться фільми про танці. Ручаюся, після багатьох з них, хочеться відразу зістрибнути з дивану і затанцювати. Нерідко таке бажання охоплює на тиждень і більше. Перебуваючи вдома, чи часто Ви включаєте музику? Якщо, почувши улюблену пісню, Ви захотіли рухатися, то не варто відкладати. Це і є радість від танцю. Саме ця радість розвиває Вас творчо і змушує викладатися, танцюючи. Що між іншим найкращим чином розвиває фізично. Не відводите танцю спеціальний час (якщо тільки Вас не задовольняють такі заняття). Винятком, звичайно, є заняття в студії, походи на дискотеки і т.п., що мимоволі приурочено до певного часу. Іноді варто трохи послабити тиск на самого себе, як бажання рухатися виникає як би зсередини Вас. Варто лише навчитися прислухатися до себе.

Тренуйтеся під улюблену музику. Найважливішим елементом натхнення для танцю є музика. Якщо на танцювальних заняттях Ви її не вибираєте, то вдома Вас ніхто не обмежує. Музика повинна "посувати" Вас на рух. Неодмінно спробуйте танцювати під улюблену музику, навіть якщо вона - з іншого жанру.

Навколо стільки стимулів для натхнення. Подумайте, танцем можна висловити все, що навколо Вас, і все, що всередині Вас.

Сегодня многие альбомы мировых исполнителей становятся самыми популярными. Но альбомы Cradle of filth ничем не уступают. Скачать альбомы и песни этой группы вы можете легко на многих сайтах, за что вам не придется платить огромные средства.