Секрет подолання страху в танцях.

Tags :

У цій статті я поясню, як саме ми самі створюємо свій страх, і всі інші емоції - і розкрию один з найпотужніших відомих методів для подолання страху в танцах.

Його називають якір і в нашій роботі, він допомагає клієнтам у всьому світі і ми бачимо , що це один з найефективніших методов.І насправді, ми знайдемо, що він повністю усуває страх у танцях для багатьох клієнтів, і суттєво допомагає всім іншим. І він дуже, дуже простий.

Ми всі читали регулярні рекомендації - такі речі, як 'бути добре підготовленим', 'розслабитися', - і не забудьте дихати », - і всі ці поради дуже зручні, якщо у вас є тільки легка тривога. Але якщо ви відчуваєте справжній СТРАХ - це непереборне відчуття неспокою або нервозності, які роблять вас хворими, щоб танцювати - ви відчуваєте »необгрунтовану автоматизовану реакцію страху», який скільки не намагайтеся розслабитися і дихати, не допоможе.

Нижче ви дізнаєтеся метод, який завжди допомагає (при правильному його використанні), тому що він впливає на саму верхню частину вашої нервової системи, яка і викликає страх у танцях, в першу чергу.

Як ви створюєте страх - чи якесь інше почуття

Перше, що потрібно зрозуміти, так це те, як створюється страх в нервовій системі человека.Как ви відчуваєте себе в будь-який момент часу, є прямим спадщини двох речей:
Фокус і ваша фізіологія.

Основну увагу, як ви використовуєте свій розум, ваші переконання, що ви думаєте про нього, і мову, який ви використовуєте у вашій голові, щоб описувати будь-які речі для себе. Фізіологія - це, як ви використовуєте ваше тіло, ваші пози, дихання, і навіть такі речі, як, як ви втомилися, і чи хочете ви пити багато кави (дуже погано) або води (дуже добре).

Кожне - да ВСІХ почуттів, які у вас коли-небудь були результатом точного рецепту, або "стратегія", що складається з різних елементів фокусування і фізіології використовується в даний момент. І гарною новиною є те, що ви можете змінити рецепт майже миттєво. Наприклад, депресія - зазвичай вважається таємницею в нашому суспільстві - можна тільки досвідченим шляхом можемо зрозуміти, хтось біжить від власної депресії.

У порівнянні з його звичайним, це не пригнічує як правило, і означає, що ви опустили голову, плечі вперед, неглибоке дихання, і - найголовніше - думайте про те, що трапилося з життям, орієнтуючись на всі докази того, що життя погана, і задайте собі питання, які дають відповіді на питання, які посилюють цю проблему.