Рухаємося під сучасну музику

Tags :

Танці - це один з найлегших способів передати свою думку і світовідчуття і показати його іншим.

При цьому не потрібно соромитися або боятися сторонньої цензури.

Практично всі танцювальні стилі безпосередньо пов'язані з музичними стилями і можуть частіше нести однакову назву.

Хіп-хоп. Також як і музика, даний стиль зародився в кінці 60-х років в чорному гетто Великого Яблука, під назвою Нью-Йорк. Основа хіп-хопу - це танець-змагання. Яскравий, рухливий і ні крапельки не агресивний танець, що привертає увагу оточуючих. Основні рухи - дрібні стрибки, пружини. Не надто швидка музика дозволяє розучити танцювальну основу навіть новачкові. Даний танцювальний стиль дозволяє розслабитися і відчути себе вільно під час танцю.

Брейк-данс. Один з різновидів хіп-хопу. Більш агресивний, енергетично заряджений і рухливий стиль. Йому притаманні акробатичні трюки різних рівнів складності. Танець дозволяє завжди залишатися в фізичному тонусі.

RnB. Рухи легкі, пружинисті, чергуються обертальними, хвилеподібними. При пружинному русі скорочуються окремі групи м'язів. Дана танцювальна дисципліна вельми лірична. RnB розшифровується як «ритм і блюз».

Хаус. Виповнюється під однойменну музику. Руху чуттєві, амплітудні і дуже енергійні, при цьому частенько повторюються. Емоції при цьому залишаються за кадром.

Стріт-данс. Об'єднує в собі рухи з таких танцювальних культур, як брейкданс, хіп-хоп, RnB і хаус. Іноді зустрічаються навіть руху з не надто сучасних танців, які перетворюють стиль в мистецтво.

Go-go. Не несе ніякого смислового навантаження. Вельми хаотичний і непродуманий стиль. Сенс полягає лише в розвазі танцюючої юрби. Рухи повинні підстьобувати смотрящих, і розпалювати в них бажання танцювати. При цьому кількість танцюристів може змінюватися прямо під час танцю. Руху також можуть бути не синхронними.

Але це лише початок. Ця робота не з легких. Найпоширеніші стилі, які об'єднують в собі безліч інших стилів і підстилів. Танцюйте, не соромтеся і ви побачите, що музика і руху змінять ваше життя в кращу сторону.