Навчання танцям (поради від танцюристів) ч. 1

Tags :

Для того щоб тренування проходили цікавіше, і після них був результат, пропоную скористатися моїми порадами.

 

1. Перед тренуванням обов'язково подивіться відео, присвячене Вашому напрямку танцю. Зробіть його аналіз. Під час перегляду перегляньте можливі рухи, елементи, які ви хотіли б відпрацювати або спробувати на тренуванні. Зверніть увагу на манеру танцюриста. Налаштувавшись на неї (манеру) Вам легше буде правильно зробити рух. Вже під час тренування, танцюючи, образно згадуйте те, що бачили. Це ще більше спростить Вашу задачу по досягненню поставленої мети.

2. На початку тренування почніть з опрацювання найпростіших рухів. Тим самим Ви відточуєте свою техніку, робите свій стиль більш чистим, більш професійним. Крім того, Ви зможете розігрітися і підготуватися до виконання більш складних рухів. Відзначу ще те, що навіть прості рухи, виконані стильно, з почуттям і якісно опрацьовані можуть бути реально круті.

3. Відпрацьовуючи руху, думайте про те, що робите. Не повторюйте бездумно руху за тренером. Намагайтеся думати своєю головою. Під час танцю подумки промовляйте порядок рухів і якщо Ви або тренер помітили, яку або проблему, або помилку, пам'ятайте про неї і будьте готові її виправити в підходящий момент. Наприклад 'Треба робити махи руками ширше, потрібно робити махи руками ширше ...'. Неусвідомлене повторення руху загальмує Ваш прогрес і навпаки усвідомлене, дозволить швидше зрозуміти, звикнути і перейти до наступного.

4. Танцюючи, дивіться на себе в дзеркало бічним зором. Це дозволить побачити себе з боку і об'єктивно оцінити те, як ви рухаєтеся. Суть в тому, що коли Ви дивитеся на себе в дзеркало краєм ока, то створюється ефект третьої особи. Ви дивитеся на себе з боку, не думаючи, що це Ви. Таким чином ви абстрагіруетесь від суб'єктивного сприйняття свого танцю і це дозволяє вам побачити рух саме таким, яким воно виглядає реально.

5. Дивіться прямо перед собою, не опускайте голову. Звикайте дивитися перед собою. Якщо рухаєтеся у дзеркала, то дивіться у нього. Якщо на сцені, то на глядачів. Зоровий контакт необхідний.

6. Знімайте свій танець на відео. Переглядаючи своє відео і аналізуючи, його Ви зможете відстежити свої помилки. Крім того, у міру розвитку Вас як танцюриста, можна відстежити зміну в рівні танцю, що буде явним підтвердженням того, що ви на вірному шляху.

Сьогодні багатьох цікавить те, яка ціна на вишитий галстук. А все тому, що вишиті речі користуються великою популярністю, яка з кжним роком росте. Вишитий галстук стане ідеальнім доповненням вашого стилю та образу.