Навчання танцям (менше помилок, більше прогресу) ч. 2

Tags :

7. Прокачайте рух.

Почавши розучувати новий рух необхідно робити його повільно і повторювати багаторазово. Це я і називаю прокачати. Таким чином, ви краще запам'ятовуєте рух і будете його робити якісно завжди.

8. Протанцуйте рух. Після прокачування рух потрібно протанцювати. Це означає, що його вже не потрібно монотонно виконувати, а саме станцювати. Так як ви рухаєтеся під музику на вечірці, дискотеці. Постарайтеся розслабитися і слухати музику. При протанцовке можете не робити рух абсолютно точно. Найголовніше увійти в ритм і відчути його. У моїй практиці бували випадки, коли я не знав точно, як робиться рух, але намагався протанцювати його. При цьому я подумки тримав в голові образ самого руху, як воно буде виглядати. А для правильного його виконання я входив в його ритм і пробував, пробував, пробував. І тільки після я розбирав його за елементами, що допомагало мені зробити його найбільш правильно і прокачати.

9. Більше фрістайлу. Фрістайл це вільне відтворення танцю. Саме це визначає Вас як танцюриста. Фрістайл допоможе почати рухатися під музику і сформує Ваш власний неповторний стиль. Відстежуйте ті елементи, які Вам особливо вдалися чи сподобалися під час фрістайлу. Пізніше ви зможете відкласти їх в свою «скарбничку». З них буде формуватися Ваша танцювальна база. І вона буде саме Ваша, тому що народжена під час Вашого фрістайлу. Так, що моя порада закінчите тренування фристайлом і спробуйте вставити туди те, що напрацювали в ході заняття.

10. Завжди дивіться більше і частіше ваші танці, які ви знімаєте на відеокамеру Samsung. Нічого, що ви дивилися одне і теж відео багато разів. Це відкладається в пам'яті і на підсвідомості. І коли-небудь це вискачет у Вашому танці під час фрістайлу або при створенні нового руху.

11. Вивчайте історію. Як можна чим то займатися, не знаючи основи. Вивчення історії та основ культури дозволить робити все правильно і на основі старого створити щось нове. Але це буде вже своє!