Дихання і Танець

Tags :

Дихання - одне з перших природних умінь, яке наш організм набуває відразу після народження.

Біологія говорить, що це - одна з форм безумовного рефлексу. Можливо, тому люди не часто звертають увагу на власне дихання. А дарма.

У Львові важко знайти дійсно хорошу флористичну компанію, але букети квітів http://flowerstore.org.ua з доставкою по Львові зачарують своєю красою! Щодені акції на квіти допоможуть обрати шикарний букет за оптимальною ціною!

Я думаю, всі знають, що найкращий спосіб танцювати потужні ударні руху - це виробляти їх з різким видихом повітря, подібно до того як це роблять майстри У-Шу. А щоб стати легше і «злетіти» над підлогою потрібно вдихнути.

Ці два найпростіших приклади показують, що усвідомлене дихання в танці може стати більше ніж процесом насичення ваших легенів киснем.

Взагалі, мені здається, що танцювальне дихання майже завжди ритмічно. Можливо навіть, що певній танцювального стилю властивий певний стиль дихання.

Ця тема, звичайно, не нова (наприклад, почитайте книгу Е.А.Лукьянова «Подих в Хореографії»). Мені, однак, здається, що найчастіше до дихання підходять з чисто фізіологічної, можна навіть сказати медичної, сторони. Але раз танець є не спортом, а мистецтвом, потрібно також брати до уваги музичний і емоційний рівні і то як дихання пов'язане з ними.

Коли ви танцюєте, Танок захоплює вас цілком і виходить на перше місце, а подих залишається позаду, ставши частиною Танцю: і ви танцюєте своїм диханням, ви як би беззвучно співаєте, а іноді - дихайте Танцем.

Вчіться усвідомлювати своє дихання під час тренувань. На танцювальної розминці стежте за тим як міняється характер ваших рухів в залежності від того як ви дихаєте. Якщо тягніться - допомагайте своїм м'язам, насичуючи їх киснем - не затримуйте дихання. А під час вивчення хореографії - запам'ятовуйте послідовність, характер і ритмічний малюнок дихання.