Зумба - це може бути небезпечно?

Tags :

Але в той же час зумба може бути трохи ризиковано для здоров'я, оскільки існує ризик отримання травм, говорять експерти.

Найбільш поширеними травмами є розтягнення щиколотки, розриви зв'язок або сполук м'язів, деформація колінних чашок і інші.

Фахівці радять початківцям підходити до цього виду танців повільно і обережно, щоб танцювати. Взаємодія і баланс організму має вирішальне значення.

Зумба - це танець латиноамериканського походження. Поєднання ритму, танцю, аеробіки та фітнесу. Дуже гарне поєднання, яке поєднує в собі приємне з корисним. Поряд із зануренням в латинські ритми і вивантаження щоденних калорій, ви позбудетеся від стресу і поліпшите серцевий ритм.

На підтримку хорошого тонусу впливають і інші елементи танцю, включених в хореографії танцю, хіп-хоп, самба, сальса, меренге, мамбо, фламенко, східні єдиноборства, танго і belidens.

Це поєднання танцю та ритмів іноді, однак, якщо не виконуєте їх належним чином, може привести до серйозних фізичних травм.

Експерти нагадують, для того щоб оволодіти зумбі, вам необхідна участь професійного інструктора. Розминка перед танцем може також зменшити ризик отримання травм, доповнюють експерти.

На сегодняшний день особой популярностью пользуется водонагреватель накопительный. А все благодаря таким его характеристикам, как экономное потребление электроэнергии и легкости установки, как в кухне, так и в ванной комнате. Можете не сомневаться, что он станет для вас наилучшим выбором.