Здібності, необхідні для занять класичним балетом

Tags :

У новорічні канікули Ви з дитиною сходили на балет " Лускунчик".

З тих пір ваша принцеса заінтригована балетом ? Пуанти, пачка, світло софітів, слава великої балерини затуманили їй свідомість. Може варто спробувати? Худенька, симпатична, два роки уроків хореографії за спиною. Раптом вийде?

Розберемося, які фізичні дані необхідні для вступу в хореографічне училище. Виворотність (верхня і нижня), підйом стопи, розтяжка, гнучкість, координація, музикальність і артистизм.

Виворотність - неодмінна умова занять балетом, його фундамент, основа безпеки. Найменший відступ від методики навчання загрожує травматизмом.

Високий підйом стопи - необхідний атрибут балету, особливо це стосується дівчаток. Без підйому вони не зможуть стояти на пуантах. У хлопчиків він має більше естетичне значення.

Розтяжка (горезвісний шпагат ) - ще одна балетна домінанта. Всілякі арабески, аттітюди відмінно виглядають з "високою ногою ". Тут важливо підняти ногу виворотного і по першій позиції. Тоді це буде виглядати витончено.

Музикальність перевіряють, пропонуючи дівчинці порухатися під музику кроком польки, хлопчику - пройтися маршем. Тут дуже важлива подача. Навіть якщо фізичні дані недосконалі, артистизм здатний схилити чашу терезів на бік абітурієнта. Зазвичай це завдання найвдаліше виходить у дітей, які раніше займалися в самодіяльності. Але не завжди це виявляється плюсом. У непрофесійних студіях часто закривають очі на якість виконання екзерсису, правильне положення корпусу, рук і ніг. А ось заняття художньо гімнастикою сприятливо позначаться в процесі навчання і допоможуть гідно здатися на вступних іспитах.

Завдання на координацію - це найчастіше вправу, в якому руки, ноги і корпус рухаються в різних напрямках і в своєму темпі. На цей пункт дивляться поблажливо, так як його виконання часто заважає хвилювання дитини.

Ну і останнє. Приказка "Не родись красивою" до балету не відноситься. Зовнішність відіграє величезне значення. Акцентують увагу на пропорції тіла, правильні і виразні риси обличчя.

Заняття класичним балетом - важка праця. Танець має стати справою усього життя, відтіснити на другий план особисте життя, розваги, відпочинок. Тільки завзятістю, цілеспрямованістю і самообмеженням можна пробити собі дорогу до провідних сценам світу.

Многие предприниматели, которые имеют ресторанный бизнес, знают, что дизайн интерьера ресторана играет важное значение в популярности заведения. Именно поэтому обстановку ресторана следует доверить профессионалам, которые превратят его в уютное местечко.