З чого почати займатися брейком

Tags :

Ось і настав момент, коли ти захотів навчитися брейку.

Що ти повинен вміти, щоб почати танцювати брейк:

- Стояти на руках і голові;
- Стояти на Татл і на одній руці;
- Тривалий час і стійко тримати прес;
- Міцні м'язи спини;
- Вміти робити розтяжку, в ідеальному варіанті - шпагат. А найкраще і те, і інше.

Більшість брейкерів вчаться в брейкерских школах. Це означає одне, потрібно потрапити в брейк-школу і брейк-клуб. Найкраще зібрати команду друзів, які хочуть освоїти брейк. А зараз треба буде обрати головного, хто буде керувати групою.

Перш за все, треба знайти місце для танців. Влітку можна і на вулиці танцювати: на дитячих майданчиках, на будівництвах, у скверах.
А взимку набагато важче. Треба знайти гарне приміщення. Приміщення треба підібрати сухе і тепле. Можна зняти спортзал в школі чи університеті. Звичайно, для цього потрібні фінанси. Тренування повинні бути не менше трьох-чотирьох разів на тиждень. Тільки посиленими тренуваннями можна добитися відмінних результатів.

Що стосується покриття. Треба знайти оргаліт (ДВП). Це матеріал, прибивають до задньої частини меблів. На початку знадобитися лише 2 шматки оргалита. Листи ДВП треба склеювати тільки липкою стрічкою у великій кількості.

Наступний етап - музика. Магнітофон може бути різний, починаючи від тихого плеєра і закінчуючи музичним центром (якщо дозволяють фінанси). Музика - всілякий брейк-біт. Найпопулярніші і доступні на сучасному етапі - це Bomfunk mc's, Jam Style & Da Boogie, Chemical brothers, Music Instructor, Prodigy.

Тепер все готово для старту! Сміливо починайте і через трохи часу, ви вже зможете досягти відмінних успіхів у цьому приголомшливому танці!

На сегодняшний день мечта тех, кто хотел иметь идеальные камины и порталы, осуществляется гораздо быстрее. А все потому, что купить такие камины или заказать, не составит огромного труда. Многие дизайнеры стараются удовлетворить прихоти заказчиков, предлагая самые оригинальные камины и порталы, которые станут своеобразной достопримечательностью вашего дома или заведения.