Всесвітньо відомий мюзикл Чикаго - шлях до успіху

Tags :

Чудова хореографія , цікавий сюжет , красиві костюми - все це можна побачити практично в будь-якому бродвейському шоу.

Сьогодні ми розповімо про становлення всесвітньо відомого мюзиклу «Чикаго» , однією з найпопулярніших і затребуваних постановок у світі.

Історія створення мюзиклу

У 20- х роках до іменитого бродвейського режисера і хореографа Боба Фоссі дійшла реальна історія про актрису вар'єте , яка під дією спиртного вбила свого коханого. Фоссі, відомого любителя відвертим і чуттєвих постановок , така історія відразу ж зацікавила. Він вирішив , поклавши в основу сюжет , що повторює події почутою історії. Довгий час режисер вирішував проблему з викупом авторських прав , але коли всі технічні проблеми були улагоджені , він приступив до роботи. Що вийшло , ми всі знаємо , майстер створив один з кращих мюзиклів Бродвею .

Мюзикл Чикаго

У двадцяті роки в Сполучених Штатах Америки великою популярністю користувалися водевілі , тому Фосси вирішив поставити « Чикаго » з дотриманням всіх особливостей стилю. Довгий час «Чикаго» уявлялося у формі музичного водевілю , тільки з часом постановку почали відносити до мюзиклів . Мюзикл Фосси включав в себе музичні номери , які відрізнялися унікальною хореографією , музикою і піснею. Сучасні постановки багато переробили в класичному мюзиклі , але загальна концепція подачі матеріалу залишилася колишньою.

Екранізації

Вікова популярність мюзиклу привернула до нього інтерес з боку кінорежисерів , які захотіли екранізувати захоплюючу історію . В результаті світ побачив кілька кінострічок , кожна з яких отримала схвальні відгуки . Але так і не змогла затьмарити оригінальний варіант , бродвейський мюзикл «Чикаго ».