Вся правда про худорбу

Tags :

Танець живота має величезний ряд переваг: підходить для жінок різного віку і комплекцій, позбавляє від проблем зі здоров'ям і просто додає впевненості в собі.

Але серед прихильниць цього виду танців, мабуть, небагато знайдеться з статурою тростінок, вже дуже популярні нині булімія і анорексія.
Прийшов час вчити молодих дівчат і жінок, з якими ми спілкуємося і на яких здатні впливати. І найкращий спосіб навчити інших - спочатку навчити себе. Але спочатку ми повинні позбутися від усієї брехні, якою нас напихають.
Головна Брехня: бути худою - привабливо. Не заздріть ви цим худишкам з обкладинок журналів! Вони не справжні, вони намальовані і змучені ! Ні в їх житті нічого прекрасного і заворожуючого ! Як можна сподобатися чоловікові, будучи скелетом, обтягнутим шкірою?

Ліки: за допомогою танцю живота вчіться цінувати красу власного тіла, ви полюбите себе такою ! Вся невпевненість пройде, і ви придбаєте шарм і чарівність.

Запитайте себе : а ви самі задоволені розмірами свого тіла ? Якщо так, чудово ! Якщо ні, але є сенс зайнятися вам танцем живота. Не потрібно рівнятися ні на кого, потрібно просто любити себе такою. Ні стереотипам ! Немає двох однакових людей на Землі! Ви - індивідуальність і Ви гідні любові.

Правило Номер Один : забудьте про ваги. Викиньте їх. Вага нічого не значить. Вони тільки лише засмучують, змушують виробити до себе ненависть і, як наслідок, завдяки ним, багато опускають руки і перестають боротися далі.

Правило Номер Два: ніякої дієти. Вона тут даром не потрібна. Це мука і зайві нерви, вам це ні до чого !

Правило Номер Три : їжте. Але, зрозуміло, не що попало і як попало. Їжте правильно. Про збалансованому харчуванні ціла сила-силенна інформації.

Перше Золоте Правило : ніколи не дивіться на їжу, як на свого ворога.

Друге Золоте Правило : в помірних кількостях поганої їжі не існує.
Ключові слова: переосмислити своє тіло і полюбите його таким, яке воно зараз.

Правило Номер Чотири : танці ! Танцюйте, танцюйте, танцюйте ! Танець живота - ідеальне фізична вправа. Щадне, створене для жіночого тіла, яка приймає жіноче тіло будь-якої форми і будь-якого віку, що зцілює, творче, розслабляючу і на довершення до всього ВЕСЕЛЕ ! Чого ж більшого?

На сегодняшний день особо востребованным является газовый котел De Dietrich, который завоевал доверие многих пользователей благодаря надежности и эффективности. Таким образом, покупка этого котла станет одним из наиболее правильных принятых вами решений, в чем вы убедитесь после начала эксплуатации.