У Ярославлі відкрилося напрямок танців на полотнах

Tags :

Повітряні полотна - це різновид циркової повітряної гімнастики.

Гімнастичні елементи виконуються на двох полотнах великої довжини, як пов'язаних разом, так і несоедіненних між собою. Це незвичайний і дуже цікавий вид мистецтва, спорту і танцю.

- Ми єдині в Ярославлі, хто практикує цей вид хореографії, - розповідає Вікторія директор студії танців «Vin Dance».

Школа знаходиться на першому поверсі фітнес клубу «5 зірок». Саме там тренер Катерина вирішила втілити ідею про створення такого відділення.

- До цього я жила в Москві і займалася танцями на полотнах у професійних педагогів, - розповідає тренер Катерина. - Переїхавши в Ярославль, я не хотіла закидати це заняття. Придбала необхідний інвентар і вирішила займатися в студії «Vin Dance». Там помітили люди і стали цікавитися, а потім почалися розмови про те, щоб вчити цьому виду танців. Зараз у нашій групі займається 9 дівчат. З приводу фізичної підготовки сказати можу одне, головне, щоб було бажання і у вас точно все вийде.

На сегодняшний день многие владельцы торговых точек для проверки добросовестности своих продавцов используют такой метод, как проверка обслуживания покупателей. Благодаря этому можно быть уверенным в репутацие магазина и в том, что здесь работают хорошие люди, которым можно доверять.